vivii95

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2018. március 5.

Szuper termék. Első használat után már érezhetően szebb a haj és sokkal puhább / fényesebb. Az illata is nagyon jó, ráadásul úgy habzik egy borsónyi szemtől is, mint ahogyan elvárt lenne egy jó samponnál. Nagyon szupi. :) Elég egy kicsi is nem kell egyből kinyomni a fél tubust, mint a legtöbbnél.Kicsit hasonlít a L'oreal Elseve Extraordinary samponjához, csak ez sokkal jobb, mert nem nehezíti el a hajat.

Schwarzkopf Taft Power Express Mega Erős Hajrögzítő Hab

Schwarzkopf Taft Power Express Mega Erős Hajrögzítő Hab
2018. február 17.

Szerintem szuper hab, egyik legjobb..Nem tapasztja össze a hajam, nincs ragacsos érzés és nem szilárdul be tincsenként a hajam. az illata is jó. Szerintem szuper hab az ilyen vékony szálú hajra, mint az enyém. Újravevős!:)

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir
2018. február 17.

A legrosszabb spray amit valaha használtam.. A megszokottat sem hozta, óriási csalódás.. A felét kidobtam, mert egyszerűen nem bírtam elviselni, hogy ennyire haszontalan valami. Se fésülködésben nem segített, se fényes nem lett a hajam tőle sőt még lapos is lett tőle és zsíros hatást keltett. Száraz hajra sem ér semmit és vizesre sem. A hajat kiszárítja mintha muszáj lenne.. Nem L'oreal minőség az biztos..Meneküljetek tőle!