viviiisanta

Regisztráció dátuma: 2018. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Matte Clay Alapozó

The Body Shop Matte Clay Alapozó
2019. szeptember 8.

Bőrtípus: kombinált
Kor: 21

Az üzletben (Debrecen) a kiszolgálás nagyon szuper, a lányok felettébb kedvesek és segítőkészek! Véleményem szerint a megfelelő színválasztás nagyon kritikus. De szakértő segítségével könnyedén ki tudtuk választani a számomra megfelelő árnyalatot. :)
A termék textúrája nagyon könnyű, egyszerűen felapplikálható egy lapos kabuki ecsettel (szintén itt vásároltam). Egységes bőrképet nyújt, mégsem érzem azt napközben, hogy egy maszkot viselek. Számomra nagyon fontos, hogy természetes legyen a végeredmény és ez az alapozó teljesen igényeimnek megfelelő.
Egy hosszabb napon is jó szolgálatot tesz, fedése napvégére gyengébb, de még a helyén marad.
Újra fogom vásárolni idén télen is! Imádom!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. július 28.

Évek óta használom a terméket. Minden szennyeződést lehoz általában. Erősebb smink esetén én kétszer mosom le vele az arcom, majd tonikkal is áttörtöm és így teljes az eredmény. Napi rutinom része, de még így is több mint félévig elég a 400ml-e verzió.

Maybelline Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lip Gloss

Maybelline Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lip Gloss
2018. július 28.

66-os árnyalatot, rózsaszínes nude, vásároltam meg. Gondoltam ez egy tökéletes hétköznapi, könnyed viselet lesz. Éd mennyire igazam volt. Kellemes az árnyalat, a tartóssága erős közepes, de kopás után is hagy némi színt az ajkakon. Abszolút kedvenc szájfény. Jó választás volt.