vivitrius

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2022. május 24.

Carmex hívő vagyok, de az utóbbi időben allergiás lettem rá, amikhez visszatértem, nem hozták a kívánt hatást. Pár napja a Müllerben vettem meg teljesen vakon a tubusos verzióját ennek az ajakbalzsamnak. Hát mit mondjak, lenyűgözött. Egyrészt nem szeretem alapvetően a színezett balzsamokat és ezt a fajta tubust sem. Ugyanakkor ennek rendkívül kellemes a színe, az íze és a hatása is lenyűgöző. Ugyanazt tudja, mint a Carmex, csak nem csipked és nem érzem annyira vastag rétegnek sem. Mennyiségét tekintve hatalmas adag. Kinyomva a terméket már-már ijesztően piros tempera jellegű, de felkenve szépen lassan elterül és kirózsaszínesedik az ajkakon. Nem tolakodó, természetes, picit a szájszínt megélénkítő rózsaszínné válik. Sminknek kiváló kiegészítője lehet, a smink nélkül arcot pedig élénkíti. Ha hosszútávon is bejön, venni fogom.

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder

Guerlain Terracotta Light Healthy Glow Powder
2022. május 18.

UD1 2022. május 18: Azóta is használom, igaz, már egy tömöttfejű műszálas ecsettel. Változatlan imádat van. Az az illat, te jó ég :) Szemhéjpúderként is használom már egy ideje, valamint az arcomon alapozó nélkül, önmagában is. Mindig nagyon szép végeredménye van, többen jegyezték meg, hogy jó színem van (alapból világos nagyon a bőröm és karikás a szemem, ergo folyton betegnek nézek ki). Természetes hatást nyújt és ha nem esek túlzásba, nem is tűnik fel senkinek, hogy valójában nem magamtól ilyen a fejem :) 9 hónapja kenegetem, de még mindig látszanak a nyomott minták és a csillámpor, illetve nem úgy tűnik, hogy hamarosan elfogy :) teljesen megérte a befektetés :)

2021.augusztus: Évek óta szemeztem vele, bár bevallom, nem bronzerként, hanem mindig is pirosítóként gondoltam rá. Reggel szó szerint rajzolta magát a sminkem. Pirosítóként vittem fel egy természetes szőrű Bősz ecsettel (picit hasonló a termékhez ajánlott eredeti Guerlain ecsethez). Valami álom. Erősebben építgetni kell (legalábbis nekem), nagyon picit porzik (lehet a természetes ecset miatt) és ha jobban megnéznem hangyányit narancsos beütése van. Utóbbi számomra nem zavaró, mert a szeplőim is hasonlóak, illetve a hajam is kicsit rezesebb narancsos vörösre van festve. Természetes hatású, kellemes, púderes illata van. A kiszerelése nagyon igényes, a termék művészi és "kevergetésemnek" is ellenállt a nyomott minta. Teljes áron húzós, de ha azt nézem, leárazáson vettem és nagyjából bármeddig elég lesz, nagyon megérte.

Balea Antibakteriális Törlőkendő

Balea Antibakteriális Törlőkendő
2022. május 18.

A covid kezdetén fedeztem fel alternatív megoldásként, miután a folyékony és géles fertőtlenítők repedősre szárítottak. Azt kell mondanom, teljesen rendben van. A legkisebb táskámban is elfér, megfelelő méretűek és nedvességűek a kendők, nem szárítják a kezemet és elhiszem neki, hogy fertőtlenít. Az illatát kifejezetten csípem. Az ára is jó. Azóta mindig van mindegyik táskámban egy csomaggal. Szükség esetén felületet is fertőtlenítek vele.