vivitrius

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Amway Body Series Izzadásgátló Golyós Dezodor

Amway Body Series Izzadásgátló Golyós Dezodor
2024. január 31.

2024.01.31. Leírom ide is, mint ennek a G&H-s utódjához is: Sokáig használtam, igazság szerint az egyik legjobb dezodorom volt. Korábban kellemes, teljesen semleges tisztaságillata volt és soha nem voltam büdös, még leizzadtan sem, amikor használtam. A bőrömmel is jófej volt. Most reformuláción és újracsomagoláson is átesett. Kicsit túlságosan citromos illata lett és bizony egy sima edzés nélküli munkanapon is lebüdösöm, pedig nem vagyok különösebben izzadós típus. Arról nem is beszélve, hogy botrányosan felment az ára is. Igazság szerint így nem fogom megvenni, mert ennyit a sima drogériás dove is tud.

Évek óta, naponta többször használom. Illata kellemes, allergiás soha nem voltam tőle. Újabban mintha érezném magamon, hogy nem úgy hat, mint szokott (értsd: ha leizzadok, előfordul, hogy enyhén, de érzem az izzadtságszagot). Ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok. Nem olcsó, de mivel átlagban napi 3 használat mellett is 8-9 hónapig használom, nem vészes.

Amway G&H Protect+ Golyós Izzadásgátló Dezodor

Amway G&H Protect+ Golyós Izzadásgátló Dezodor
2024. január 31.

Mexx Man

Mexx Man
2024. január 16.

2024.01.16. Férjem azóta is ezt használja, illetve csak használná. Rossman-ban 50%-os akcióban vettünk 2 üveggel. Bár ne tettük volna, mert a parfüm reformulálásra került és teljes illatváltozáson ment át. Nagyon durván citromos-vaníliás wc illatosító és édeskés illata lett, ami korábban nem volt. A fás-aromás jegyeket egyáltalán nem érezni már rajta. Körülbelül 14-15 év után most fogjuk lecserélni, mert egyikünk sem tudja elviselni a szagát. Csak azért nem pontozom le, mert eddig fantasztikusan működött és nekünk a férjemen ez volt a holly grail.

2013.11.01. Régóta az egyik kedvenc férfi illatom :) Szép emlékek is fűznek hozzá :) A páromnak is vettem belőle, imádja :) Ára rendben van és tipikusan az az illat, ami szerintem minden férfin jó. Olyan pasis :) Ajándéknak is kiváló, nem lehet mellényúlni vele. Még nem találkoztam olyannal, akinek nem tetszett.