vivitrius

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2021. június 12.

Szuper illata van, gyorsan szívódik, puhítja a kezet, nincs visszamaradt érzés. Ugyanakkor nekem sajnos kevés és rohamtempóban fogy. Ahhoz viszont sokallom az árát, hogy 1 hete vettem és már a felénél járok :(

MAC Rúzs

MAC Rúzs

2021.06.12.
You can't chili with us: csodás téglás, chilis szín, amplified. Eddig nem voltam amplified rajongó, ez változott :)
Flat out fabulous: extrán matt, de elképesztő. Alappal lerobbanthatatlan, szépen kopik. Lilás, magentás jellegű szín. Picit kukacoskodik maga a rúzstest, de letörölgetem.

2019.12.: UD 3 : Devoted to chili (powder kiss): utálom a matt rúzsokat, de ez valami csoda. Krémesen terül, látványra matt száradás után, de ha összedörzsölöm a számat, akkor krémes érzés. A szín valami mesés. Csak azt tudom mondani, elképesztő. Tudom, nem piros, de nekem mégis ez A PIROS :))

UD 2: Captive (satin finish): végre kijött mini kiszerelésben, a nagy méretet nem mertem bevállalni :) fantasztikus színe van, nagyon tartós, imádom :) jó lenne, ha a MAC ráállna arra, hogy minden színből legyen utazóméret, mert szerintem sokkal több rúzs fogyna :D

UD 1: Azóta szert tettem egy normál méretű "See Sheer (Lustre)", egy mini "D for Danger (Matte)" és egy mini "Twig (Satin)" árnyalatra.
- See Sheer : rajtam korallos-pirosas lesz (mindenki máson rózsaszínes :D) és baromira gyorsan le is kopik. Ha csak valamit fel akarok dobni a reggeli sminknél a rohanásban, hogy legyen valami a számon az ajakápolón kívül és legyen kicsi színe, akkor nyúlok érte. Szerintem a lustre-k ennyiben maradnak nálam.
- D for Danger-re vágytam leginkább és tényleg üt, csodálatos a színe, mindenki majd leszedi rólam, viszont úgy szárít, mint az állat. Ha alá vagy fölé hidratálok, akkor elmászik :/ kontúrceruzával sem jobb a helyzet :( így alkalmakkor használom csak. A mattokat azt hiszem, a jövőre nézve is kihagyom.
- Twig: na, ez az a szín, amire úgy beszélt rá a csaj az üzletben. Ennek ellenére a leginkább kihasználható és nem feltétlenül csak az árnyalat miatt. Hétköznapra és alkalomra is szuper. Csodaszépen terül, fantasztikus a telítettsége, csak úgy siklik a számon. Igazi rúzs élmény. Szerintem a satin finisekkel leszek a legjobb viszonyban, onnan is fogok nézelődni.
Összességében az általam eddig próbált márkáknál és rúzsoknál a MAC-ek viszik a pálmát :)

Több, mint egy évtizede keresgéltem egy bizonyos narancssárgás-metálos-barnás rúzsszínt. Anno az Avontól volt ilyen folyékony rúzsom, de rekord idő alatt el is fogyott. Azóta sem kaptam sehol még megközelítőleg hasonló árnyalatot sem. Nem adtam fel, becammogtam a MAC-be, mit ad isten, első körben kifogtam álmaim színét, amire ide s tova 13 éve ácsingózom. Gyorsan megvettem, bár a kasszánál a szívemhez kaptam. Sosem értettem, hogyan tudnak emberek 6 rongyot fizetni egy rúzsért (mondom én, aki súlyos ezreket hagytam már a MAC-ben, na mindegy), szóval hazajött velem. Most boldog tulajdonosa vagyok a CB 96 A35 Frost nevezetű csodának. Jelentem ápol, gyönyörűen pigmentált színe van, nem kopik, nem csapja ki a számat, nem nehéz viselni, nem tömít. És mint a kedves hölgytől az üzletben megtudtam, ez az az árnyalat, ami nagyon kevés nőnek áll jól :D Összességében ezzel meg is értettem, miért kellett 6100 Ft-ot leszurkolnom érte. :D Remélem, hosszútávon is beválik :)

Palmolive Naturals Revitalizing Freshness Zöldtea és Uborka Szappan

Palmolive Naturals Revitalizing Freshness Zöldtea és Uborka Szappan
2021. június 12.

Kellemes illata van, nem erőszakos. Szappan. Picit szárít, amire kell, tökéletes.