vivitrius

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Make Up Buffer Ecset

Essence Make Up Buffer Ecset
2019. november 21.

Alapozó ecsetet kerestem, lehetőleg tömöttet. Őt ajánlották. Az ára és tömöttsége rendben van, de szálak lógnak ki belőle és valahogy rendezetlen hatást kelt. Használat közben hullanak a "szőrei". Az alapozót szépen, csíkmentesen tudtam felvinni, de pl a Jessup ecseteimhez képest gáz. El fogom használni, de nem újravevős.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2019. november 21.

Nagy nehezen hozzám is megérkezett :) Egyelőre bázis nélkül használom, többnyire minimális alapozót kenek a szemhéjamra és arra pakolom fel. Brutálisan pigmentált, nem potyog, nem porol. A színek csodálatosak :) Nappali és alkalmi sminkhez is tökéletes. Nagyon tetszik a csomagolása, rendkívül igényes és strapabíró. Nem olcsó, de 47 euróért szerintem teljesen megérte. Nálam magasan viszi a pálmát az eddig tapasztalataimhoz képest. :)

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2019. november 21.

2019.11.21. UD: többször próbálgattam teszter mennyiségben. Kézzel vittem fel, teljesen jól működünk együtt. Végre megvettem az 50 ml-es kiszerelést, N1 az árnyalatom :) Mivel nincsenek (kopp- kopp) bőrhibáim, így alapvetően nem fedést, csak egységesítést várok tőle. Ezt maradéktalanul tudja. Nyilván emiatt akinek van bőrhibája vagy picit zsírosabb a bőre, annak nem fog működni. Púder nélkül nekem is fénylik a nap végére T-vonalban, pedig vízhiányos, száraz és érzékeny bőröm van. Mondjuk engem nem zavar, legalább természetesebb hatású. Az illatát is kezdem megszokni, de legalább nem temperaszagú mint a legtöbb alapozó. Ma egy tömött fejű ecsettel vittem fel, úgy is szépen teljesít.

Egy egész napot volt az arcomon. Eléggé érzékeny a bőröm, de ezzel nem volt gondom. Beitta az arcom és púder nélkül sem csillogott. Gyönyörű, egységes felület maradt utána és mégsem éreztem, hogy fuldoklik az arcom. Alapozónál nálam ez ritkaság. A mennyisége szerintem rengeteg. Megvételén most gondolkozom :)