Vivo33

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. november 6.

UPDATE:
Kipróbáltam más alapozókat is,és mondjon bárki bármit az én közepesen zsíros bőrömnek ez az alapozó a tökéletes, úgyhogy visszatértem hozzá. Rájöttem hogy ha olyan alapozót használok ami fed is és nem olvad le, sajna eltömődhetnek a pórusaim és talán okozhatnak kis foltokat, de egy megfelelő arcmaszk esténként javít a dolgon.
Tehát valamit valamiért.
Azért is szeretem mert még más alapozónál ragad meg kenődik, ez a púder részecskéknek köszönhetően száraz marad és fantasztikusan illeszkedik a bőr tónusomhoz. Csak a piros foltok volt a bajom vele amit pár hete írtam, de nem érdekel amíg ennyire stabil napközben.
Nem tudom más miért írja hogy nem fed jól. Valószínű akkor zsírosabb bőrre lett kitalálva.
God Bless Fit me matte & porlesse

Még a tavalyi évben vettem először és kb fél évig be is vált. Pont annyira fed hogy ne legyen túlzás, árnyalatra a 105ös pedig tökéletes volt az arcomon. Nagyon jól mattított így nem fényesedett ki soha a bőröm. Talán ennél az alapozónál maradtam volna, ha nem tűnik fel mennyi pattanásom lett és piros kis foltok az arcomon. Mióta más alapozóra váltottam, megszűntek a pattanások és foltok. De ezt leszámítva elégedett voltam vele.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. október 17.

UPDATE II: Már nem tudom az életem elképzelni nélküle.

Update:
Egyre inkább megvagyok vele elégedve. Rohanósabb napjaimon számíthatok rá. Plusz pont hogy sokáig kitart (még mindig azt az egy flakont használom) és ha ügyesen fújom jobban néz ki a hajam tényleg. Az illatát még mindig szeretem (Sweet Fusion). Korrigálon a 3at 4 csillagra.

A Sweet Fuison típust vettem meg belőle, és hát azért hagy fehér nyomot...igaz, ha nagyon eldolgozom annyira nem feltűnő mint egyéb száraz samponoknál. Nem mondanám olyan nagy horderejűnek, sokat kell fújnom hogy a zsírosság ne látszódjon, annyira nem magic azért. De kellemes illata van, meg 1-2 nap elmegy a viselése is. Talán kipróbálom a Fresh Crush típust, hátha az jobban beválik.

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2019. október 17.

Már az első nap után kiválónak mondhatom. Már-már a tökéletességet súrolja. Jól fed, és nap végén is alig tudtam leszedni mikor lemostam. Amúgy meg vízálló is. Köszi Loreal, imádom.