Vivoo93

Regisztráció dátuma: 2019. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bomb Cosmetics Mangós Testradír

Bomb Cosmetics Mangós Testradír
2019. április 29.

Epres tesojat vettem meg es uristen !!! Ez a termek csodálatos ... soha nem gondoltam volna hogy ,vegan ,állatkísérlet mentes stb termek jo lehet ,vagy epp azt érzem h rendesen megtisztít .Viszont ,minden elképzelésemet felülmúlta . Imadom ! Gyerekkori ekcemam is van neha időszakos . Izgultam is miatta de nem irritál ,szaritott.Ha lehetne 100csillagot adnék ra . A kedvenc tusfurdomhoz a dovehoz tudnam hasonlítani . Iszonyatosan habzik , jol tisztít es nem száritja ki a borom . Dmbe vettem meg Győrben ,viszont zegen ahol elek ,nem találtam . Maradok a netes rendelésnel. Biztos hogy újra veszem ,es sok terméküket ki fogom probalni .Plusz csillagocskak az allatkiserlet mentességért ❤️❤️

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2019. április 29.

Ma vettem . Neutrogena micellasvizet használok ami amugy 100% bevallt . De mikyen az ember lánya ... extra érzékeny zsíros aknes boromre ami amugy vízhiány a is tisztítás utan 😂😂na szoval , természetesen rám jott a tesztelgetes es eme csodás üvegre esett a választásom a rozsaviz miatt . Haaaaaaat basszus a sminket semmivel sem szedi le jobban mint a neutrogena es ennek tetejeben meg kicsit csípte is a borom . Magam megnyugtatasara hangosan is kimondva aaah ez csak frissítő érzés . Aztan szembesültem a masik részével hogy meg olajos is .. mert ugye Vivi mindenen atsiklik. Őrülten a rozsaviznek . Újboli megnyugtatasomra aaah nem baj arc tisztítás utan ugy is jol jonne egy arckrem talan eme csoda termek majd helyettesíti .. este fel 12 van , es nezem a megszokott id sirozatomat es közben mindig erre a termékre gondolok ..tapogatom az arcom ,ami amugy merő zsír es olaj.. hat nem tudom. Lehet atkozni fogom magam es újból befejezem a tesztelgetest ..max 1 hónapig 😂😂ha bevált újból velemenyezem.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. április 8.

Nem jott be , sajnos a borom a
Minden kategóriás : extra érzékeny , pattanásos aknes ,száraz es mégis napközben olyan olajos hogy tojást lehetne sütni az arcomon(es tocsogna az olajtól ) verzió. Számomra semmit nem nyújtott es a neutrogena micellas vízhez sem er fel .