Vizinora

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrprobléma: -

Swiss-O-Par Argánolajos Hajöblögető

Swiss-O-Par Argánolajos Hajöblögető
2018. november 20.

Elég régóta nem ápoltam semmivel a hajam (hajolajon kívül) szóval úgy gondoltam itt az ideje. Hullámos hajam van, ami eléggé száraz szóval nem is vártam, hogy csodákat műveljen vele. Samponozás után kb. 3-4 percet hagyom rajta majd lemosom és nagyon könnyen ki tudom fésűlni a vízes hajam, pedig ez nálam nem egy könnyű folyamat. Megérte megvenni

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. november 13.

Rengeteg embernél láttam, hogy a kedvenc drogériás alapozója szóval gondoltam megveszem. Drogériás alapozóhoz képest sok szín van belőle és szerencsére sikerült megtalálom amelyik a bőrömhöz legjobban illeszkedik. A benne levő apró csillámok nem zavaróak viszont azt hiszem a bőrőm mostanában túlságosan zsíros ehhez az alapozóhoz. Akinek szárazabb vagy normál bőre van valószínűleg jól fog működni viszont zsírosabb bőrűeknek nem ajánlanám szerintem hamar átfényesedik. Azt hittem a fedése valamivel erősebb, ez sem rossz, természetesen hat de néha picit nagyon fedésre vágyok. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, téli időszakban ha szárazabb lesz a bőrőm valószínűleg jobban fog működni.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. november 13.

Nem igazán használtam korrektort idáig szóval gondoltam világosítani a szemem alá és kisebb bőrhibák eltüntetésére jól jöhet. Leárazva vettem meg, abszolút megérte. Nem használtam még sokszor viszont idáig teljesen meg vagyok vele elégedve gondolkodtam rajta, hogy az alapozóját is megveszem. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, a Loreal True Match alapozómmal jól működik.