vknynelli

Regisztráció dátuma: 2019. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

MAC Liptensity Lipstick

MAC Liptensity Lipstick
2019. május 7.

Glamour napokon ajándék volt a vásárlásom mellé. A vörös árnyalatra esett a színem, és hát igen én matt párti vagyok. Nekem nagyon krémes (egyáltalán nem csókálló) egyszerűen minden rúzsos lesz tőle. :( Szerettem volna szeretni, de így csak nagyon ritkán veszem elő. Valószínűleg magamtól nem vettem volna meg.

MAC Mineralize Korrektor

MAC Mineralize Korrektor
2019. május 7.

A szemem alatti apró ráncocskák eltüntetésére vettem és hát először (a szín miatt kicsit szkeptikus voltam). A MAC üzletben az eladó kifejezetten erre a problémára ajánlotta és hát nem is csalódtam benne, bár szerintem újra venni nem fogom, mert ezt a hatást szerintem egy olcsóbb korrektorral is eltudom érni. :)

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. május 7.

Imádom! Napi használatban van nálam, egyszerűen gyönyörű lesz tőle minden sminknek a finishe. Ahogy már előttem is írták én is púderrel használam és azt a tipikus púderes hatást eltűnteti. Nekem is hajlamos zsírosodásra a bőröm a homlokom délutánra ki is szokott fényleni, de nekem az egyáltalán nem vészes. :) Mindenkinek ajánlom. :) Én általában csak a finishez használom, a szemhéjfestékek felviteléhez én általában duraline-t használok.