Vobita

Regisztráció dátuma: 2019. április 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. április 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2019. április 29.

Update:
Önmagában használva semmi kukacosodás, szóval teljesen jó a krém Az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert most először használtam önmagában.

Csak azért nem adom meg az 5 csillagot, mert jó lenne, ha használhatnám a szokásos hidratálómmal együtt.
-------
Az itteni két vélemény alapján vettem belőle kettőt is. Hááát... nem igazán jött be, legalábbis a hidratálómmal kombinálva: nehezen szívódik be, fényes marad, szinte izzad alatta a bőröm, és a legrosszabb: napközben beletapad a por + véletlen érintésre kukacosodik = szürke kukacok. Brrrr!
Kipróbálom még magában is (bár a bevált hidratálókrémemről nem szívesen mondok le), ha sokkal jobb a helyzet, jövök apdételni.

Yves Rocher Tündöklő Tekintet Golyós Szemkörnyékápoló

Yves Rocher Tündöklő Tekintet Golyós Szemkörnyékápoló
2019. április 26.

Semmilyen hatását nem tapasztalom. Biztosan hidratál valamennyire, és problémát sem okoz, ezért nem csak 1 csillag.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2019. április 26.

Hidratál, de nem viszi túlzásba.
Nem vettem észre, hogy a pirosodással/kipirulással kezdene valamit. (2 hete tesztelgetem)

Retinollal együtt használva kukacosodik, ez nagy mínusz pont. A "sima" Sensitive Vegetal krémnél ilyesmit nem vettem észre, szóval arra fogok visszatérni.
Órási pozitívuma, hogy nem okoz pattikat (bár amióta retinolt használok, alig küzdök pattanással-mitesszerrel).