Voillet

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. augusztus 28.

Már lassan egy éve használom és imádom! Nagyon jó az állaga, kb semmi az illata, de az isteni! Könnyen beszívódik, hidratál. Még nyáron is ezt használom. Gyönyörű a tégely.

Lush Godiva Szilárd Sampon

Lush Godiva Szilárd Sampon
2019. július 21.

Eddig kétszer használtam és imádom! Teljesen új életre kelt tőle a hajam. Hidratáltabb, nem szál annyira,kevésbé zsírosodik. Nyáron a párától mindig seprűszerű lett a hajam, de most nagyon fényes és egyenes. Az illata mennyei. Eddig igazi megváltás.

Elsőre is felhabzik. Könnyen kezelhető, praktikus. Nagyon örülök, hogy csomagolásmentesen vásárolhatok, vmit ami ennyire jó. Eredetileg emiatt is vettem meg, mivel szerettem volna csomagolásmentes termékeket kipróbálni. Kíváncsi leszek, hogy meddig lesz elég. Hátközépig érő, dús hajam van, kéthetente igyekszem hajat mosni. Majd updatelek.

Nekem nagyon tetszik az illata, minek veszítek meg ha nem tetszik? A boltban is érzitek az illatát. Friss, citromos, üdítő illata van. Imádom.

Dr. Konopka's Regeneráló Hajbalzsam

Dr. Konopka's Regeneráló Hajbalzsam
2019. július 21.

A sanpon párjával használtam nagyjából 2 évig. Nem kellett volna... Két három hete váltottam sampont, és a hajam új életre kelt. Tehát ezek a Konopkas termékek tönkre vágták a hajam. Kezdjük ott, hogy nagyon sok hajam hullott ki hajmosás közben, most az új samponomtól semmi. Nagyon száraz, szálló és töredezett lett tőle a hajam. Most újra selymes, sima és egybefüggő. Nem ajánlom senkinek. Katasztrófa, az, amit művelt a hajammal... És végig azt hittem, hogy a hajam a bűnös.

A nővérem szereti.. Szép a haja tőle. Nem tudom, hogyan..