vomitmyheart

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

The Body Shop Mangós Testradír

The Body Shop Mangós Testradír
2019. október 1.

Engem nem győzött meg száz százalékig, ennél durvább radírozást keresek általában.
Ettől eltekintve kellemes kis termék, az illatát nagyon szeretem és a nagy radírozásaim között néha-néha ilyen gyengébb dolog sem árt.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. október 1.

Egy három hónapos kúrán vagyok túl ezzel a vitaminnal.
Először napi kettőt vettem be belőle, majd átálltam egy kapszula és 2 kovaföldkapszula kombóra.
Összességében nagyon-nagyon meg vagyok elégedve. A három hónap alatt összesen 7 centit nőtt a hajam. Ez a növekedés főleg a kúra elején volt iszonyú gyors. Emellett rengeteg babahajam is lett. Most tartok egy kis szünetet, de mindenképpen újra végigcsinálom majd :)

Két apróság van csak, ami árnyalhatja a sztorit.
1) Nem csak a vitaminokat szedtem, más termékek is hozzájárulhattak a növekedéshez (pl alpecin sampon)
2) Az elején én is kipattogtam tőle egy picit, igaz, nem volt durva és hamar el is múlt :)

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam
2019. augusztus 15.

A legeslegjobb balzsam!
Rengeteg terméket kipróbáltam, mikor a festésről való leszokás után próbáltam helyretenni a hajam és eddig messze ez a legjobb.

Nem kell belőle "túúúl sokat" használni, és egészen a következő mosásig (3.nap) érezhető valamennyire a hatása. Sokkal puhább, kezelhetőbb és egészségesebb hatású tőle a hajam. Az is óriási pozitívum, hogy a tartóssága miatt nem kell mellette 3-4 másik kencével és olajjal terhelnem a hajam hosszát a mosások között :)