VomPlattensee

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2021. október 8.

Azt mondják, az a jó fényvédő, amit használ az ember - nálam ez az első, amiből az egész tubus elfogyott. Pedig kb. ez a legolcsóbb, amit próbáltam. A zsíros bőrömön is szuper kényelmes viselni. Nagyon könnyű az állaga, nem csillog az arcom tőle - mintha egy sima nappali krémet tennék fel. És végre egy krém, ami abszolút nem irrititálja a szememet. Nagyon kellemes meglepetés a Revoxtól.

Uriage Bariésun Ultra-Könnyű Fluid SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Ultra-Könnyű Fluid SPF50+ (régi)
2021. október 7.

Nem ragad, nem irritálja a bőrömet, a szemem környékét sem bántja. Jól tudok rá sminkelni, de nem túl kellemes viselet, nap közepére már csillogok tőle, sajnos én nem érzem ultra könnyűnek... El sem tudtam használni az egész dobozzal, nem veszem újra.

Sundance Napozó Krém Arcra és Dekoltázsra Ff50 Magas Fényvédelemmel

Sundance Napozó Krém Arcra és Dekoltázsra Ff50 Magas Fényvédelemmel
2021. március 27.

Az egyébként nem érzékeny arcbőrömet iszonyatosan irritálja, minden egyes használat után +1 óriás pattanással lettem gazdagabb. A szemem érzékeny szokott lenni a krémekre, ez a krém is irritálta. Én is próbáltam kevesebbet felvinni belőle, keverni, hígítani, de semmi nem hoztott sikert. Kellemtelen, nehéz, ragacsos érzést hagy maga után. Sminkelni azért tudtam rá, de egész nap csillogott a fejem tőle.
Nyárom megpróbálom testre elhasználni, arcra semmiképp. Teljes pénzkidobás.