vonmunster

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour
2019. szeptember 4.

010-es dolce vita árnyalatban vettem meg, és imádom! Kezdők is bátran lecsaphatnak rá, ugyanis nem lehet vele túlzásokba esni és bohócnak maszkírozni magunkat :D Mindig tartózkodtam a pirosító használattól, mert valahogy soha nem találtam megfelelő árnyalatot, megfelelő textúrát...ebben viszont finom kis barackos-rózsaszínes árnyalatok vannak és egy icipicit csillog is, de ha nagyon extra hatást akarok elérni, még ráteszek egy kis highlightert is pluszban.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2019. április 2.

Szuper, selymes textúra, gyönyörűen lehet vele dolgozni, én egy leheletnyit a mindennapi sminkemben is kontúrozok, tökéletes. Drogériás vonalon a legjobb kontúrozó paletta szerintem :)

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2019. április 2.

400-as árnyalatot vettem meg kipróbálásra, a hozzá passzoló kontúrceruzával együtt, szintén a márkától. Gondoltam, ha mégsem válik be, nem zokog a szívem, hogy többezer forintos rúzs fog ott henteregni kihasználatlanul a sminktáskámban, de abban biztos vagyok, hogy az utolsó cseppig el fog fogyni, mert ez a rúzs valami eszméletlen szuper. Az áráról már ne is beszéljünk...:D Matt rúzshoz képest krémes formula és nem szárít. Személy szerint sokkal jobban kedvelem ezeket a krémesebb matt rúzsokat, mint a folyékony, applikátoros társaikat, amiket a nap végén alig tudok levakarni. Persze, annyira nem is tartós, de nekem nincs is rá szükségem, egy szimpla munkanapon bőven megfelelő, ha napközben 1-2 alkalommal ki kell igazítanom, nap végén pedig egy egyszerű papírtörlővel fájdalom és dörzsölés nélkül letörlöm. Mindennapokra ez a tökéletes matt rúzs nekem, de aki a levakarhatatlan tartósságra vágyik, az ne ezt válassza! :)