Vudubaba

Regisztráció dátuma: 2014. július 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2021. szeptember 30.

Egyszerre vettem a Maybelline Tattoo Brow-al, ez győzött. Gyorsan felvihező, szép természetes végeredmény. A keféje nem praktikus, a Maybelline Tattoo Brow keféje jobb, ezért a 4 csillag.

Maybelline Tattoo Brow 36H Szemöldökceruza

Maybelline Tattoo Brow 36H Szemöldökceruza
2021. szeptember 30.

Mikor először kipróbáltam odaáig voltam érte, annyira szép lett a végeredmény. Azóta sajnos rájöttem, hogy több negatívuma van mint pozitívuma.

Nagyon tetszik ez a viaszos állag, a végén a kis kefe szuper, a színe is passzol a hajamhoz, szerintem a medium brown van meg (kicsit sárgás beütésű), de a csomagoláson nincs feltüntetve, csak a fólián volt. Ezek a pozitívumok. Negatívum viszont, hogy iszonyatosan puha, egy szemöldök megrajzolása után már lehet is hegyezni, emiatt gyorsan fogy. Ha tompa a hegye, a bőrhöz alig lehet vele hozzáférkőzni, inkább csak a szemöldököt szálait maszatolom vele amire a viaszos állag miatt jól rátapad, utána a kis kefével lehet menteni a menthetőt és szétoszlatni úgy, hogy a bőrre is jusson azért valami belőle. A bőrön csúszik, ezen úgy lehzet segíteni, hogy bepúderezzük a szemöldököt előtte.

Egy szó mint száz, azért nem használhatatlan, de egyszerre vettem ezzel a termékkel egy sima kb 500Ft-os Essence szemöldökceruzát amivel sokkal precízebb szemöldököt tudok rajzolni, igaz, annak a keféje nem olyan jó, mint ennek.

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal
2021. szeptember 20.

A hámlaszó hatása miatt csak heti 2x használom a normál arclemosóm helyett. Az illata nekem olyan, mint egy frissen felvágott citrom és a használata közben is olyan, mintha natúr citromlé lenne a bőrömön: kicsit feszül, kicsit csíp, de gondolom ez normális, elvégre gyümölcssav van benne. Többször megfigyeltem, hogy azokon a napokon amikor használom, a nap folyamán is még enyhén hámlik/morzsolódik a bőröm, még a tenyeremen is! Egy géles-krémes állagú krém amiből nem kell sok és felvitel után még kicsit fel is lehet habosítani. Kell hidratálnom utána, mert erősen feszül tőle a bőröm. A DM-ben vettem, mert felkeltette az érdeklődésem a márka és mert sok jót írtak erről a termékről.