vviktoria

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Jersey Bounce Hajsampon

Lush Jersey Bounce Hajsampon
2016. október 9.

Végre egy sampon, amitől hatalmas és dús lesz a hajam, jó lesz a tartása és nem viszket a fejbőröm a hajmosást követő 1-2 napban! Esküszöm ilyen még nem volt, eddig mindig vakaróztam hajmosás után ,ezért utáltam is az egész folyamatot, gyakran inkább gumiztam a hajam és nem mostam, de ez végre megoldotta a problémám! Nekem jól habzik, nem kell belőle sok!

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2016. október 9.

Imádom! Ez a termék szoktatott rá a Lush-ra. Először nagyon sajnáltam kiadni érte ennyi pénzt, de most már függő vagyok. Nagyon szép lesz a hajam tőle és olyan puha lesz a hajam tapintása, hogy hajmosás utáni napokban, folyton simogatnom kell a hajam. Annyira szuper érzés! Száll a hajam és nagyon jó tartást ad! Nagyon ajánlom!

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2016. október 9.

Szörnyű, szörnyű! :( Nagyon csalódott vagyok! 1x használtam, kb. 3 órája és az egy dolog, hogy viszket a fejbőröm, de pereg róla a bőr. Annyira kiszárította a fejbőröm, hogy holnap munka előtt moshatom újra, mert olyan mintha 2 hete nem mostam volna meg a hajam, porzik, tiszta korpa, fehér bőr darabokkal van tele a hajam és mivel folyamatosan viszket és vakarnom kell, annyira látványos, ahogy hullik a bőrpor a fejbőrömről, hogy ilyen kellemetlenül még sosem éreztem magam, pláne, hogy ma este hajmosás után fekete felsőben indultam el! Nagyon haragszom! :(