vzitus

Regisztráció dátuma: 2016. január 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. január 9.

A smink eltávolítása után szoktam használni, de nem napi rendszerességgel, ugyanis szárítja a bőröm. Hetente kb. 2-3 alkalommal használom, mégis elégedett vagyok vele. Annyi, hogy egy jól hidratáló arckrém biztosan kell mellé. Az összetevői jók, az érzékényen bőröm nem pattog és pirosodik ki tőle szerencsére. Megéri kipróbálni!

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló
2017. január 9.

Nagy ajakápoló fanatikus vagyok. Ez előtt a márkától a 'hydro' verziót próbáltam és nagyon tetszett. Ehhez a kiadáshoz akciósan jutottam hozzá, ráadásul limitált kiadás, így nem is gondolkodtam megvásároljam-e. Nekem a hideg idő beköszöntével borzasztóan szárad a szám, nos ez a termék számomra egyáltalán nem hidratál. A benne lévő csillámocskák pedig nem valami szép látványt nyújtanak ha két rétegben felkenem az ajakápolót. Jelenleg a táskámban árválkodik és másik terméket használok mellette, csak néha kenem fel.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2017. január 8.

Decemberben vásároltam meg a 390-es árnyatot, amikor megláttam ezeket az új csodákat. Annyira megfogott, képtelen voltam ezt a színt ott hagyni. Meglepően tartós, őszintén nem gondoltam volna. Én minden lakkot 2 rétegben viszek fel, ezt is. Plusz fedőlakk, és valóban bírja 7-10 napig. Még biztosan beruházok majd 1-2 árnyalatra, szép színekben kapható!