Waldez

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zara Ebony Wood EDP

Zara Ebony Wood EDP
2019. december 2.

Az előző három véleményző nevéből kiindulva úgy látom, hogy én vagyok az első férfi aki hozzászólást ír ehhez a szuper újdonsághoz. A Zara parfümöket mindig is egy nagyon jó ár/érték arányú produktumnak tartottam és bátran ajánlottam ismerőseimnek a drága designer márkák helyett. A tegnapi nap előtt talán fél év is eltelt mióta zara üzletben jártam és egyből izgatott lettem amikor megpillantottam az új kollekciót. Végigillatolva az összeset az Ebony Wood abszolút kedvenc lett. Összességében elmondható, hogy szakítva az eddigi trendekkel egy sokkal egyedibb illatvilággal sikerült előrukkolni az új kollekció minden illatát tekintve. Az Ebony Woodról egyből nyugtáztam, hogy ez egy abszolút unisex illat, utólag utána olvasva egyből kiderült, hogy valóban az, mert így is "hirdetik". Az árához képest, egy nagyon minőségi, mély szexis illatot sikerült összehozni, ami ráadásul még megfelelő tartóssággal is bír, ezzel kenterbe verve jópár 25-30 ezer Ft.-os illatot. Abszolút ajánlott kategória!

Rasasi Dhanal Oudh Nashwah EDP

Rasasi Dhanal Oudh Nashwah EDP
2019. május 6.

Hűha...Ez egy igazán különleges illatélmény, de sajnos nem az én világom, és a későbbiekben sem tudnám elképzelni magamon. 5 csillag, mert az árához képest az illatminőség kiváló.

Armaf Club De Nuit Men

Armaf Club De Nuit Men
2018. július 21.

Nem tudom, hogy ár-érték arányban létezik-e jobb parfüm ennél? Biztosan, mivel ez egyéni ízlés kérdése, de az is biztos, hogy egy parfümömet sem dicsérték még ennyire (ismeretlenek is) mint ezt. Érdekes, hogy 2 óra után abszolút nem érzem magamon, viszont rengeteg pozitív megjegyzést kapok 5-6 órával a magamra fújást követően is..Itthon nem annyira elterjedt, kicsit túl van árazva notinon a 20 ezer feletti árával, érdems ebayről rendelni, nekem két hét alatt megjött indiából 12 ezer forint körüli áron. (néha túl citrusosnak érzem a nyitányt, és kicsit szintetikusnak is, azonban ezt orvosoltam azzal, hogy a Demeter Pineapple illatával keverem a parfümöt. 80%CDNI és 20%Demeter Pineapple, így lágyabb gyümölcsösebb a nyitány, igazi creed aventus, csak hosszabb tartóssággal :))))