wan63

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2017. március 23.

Szerk.: Sajnos felkenés után 5-10 perccel oxidálódik és konkrétan narancssárga lesz az arcom tőle.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Eredetileg a márka Soft Resistant alapozóját akartam megvenni, de végül ez jött velem haza.
Beauty blenderrel nagyon szép vékony rétegben fel lehet kenni, akkor egy nagyon enyhe fedése lesz, de a bőr egyenetlenségeit még úgy is szépen kiegyenlíti. Ecsettel vagy ujjakkal viszont egy kb. közepes fedést lehet elérni. Mindkét esetben nagyon szép, természetes az eredmény. Korrektort kell utána használni, de ez számomra nem probléma.
Magát az alapozót nagyon jó érzés viselni, olyan, mintha rajtam se lenne. A legtöbb alapozót fél óra után le tudnám vakarni magamról, mert arckrém után is szárítanak, na ez nem! A legvilágosabb árnyalat színe tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz: se nem sárga, se nem túl rózsaszín, se nem narancssárga. Inkább neutrálisnak mondanám.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2016. november 17.

Az EDT-ből van egy mini verzióm. Nagyon szerettem voltna szeretni, de sajnos ez az illat megsavanyodik rajtam. :( Ha csak megszagolom finom, édeskés, fúszeres, a kókuszt is érzem rajta, kifejezetten vágyom egy ilyen parfümre. De a bőrömmel nem működik együtt, ez örök fájdalmam.

Burberry Body EDT

Burberry Body EDT
2016. november 17.

Különleges, nem mindennapi illat. Régebben az EDP-t illatoltam, az nagyon erős volt, folytogatott, túl sok volt benne a barack. Ebben barackot alig érzek. Rajtam a legkivehetőbb jegyek a tea, a rózsa, az üröm és a fás jegyek, a gyümölcsöket csak kifújáskor érzem, vaníliát meg szinte egyáltalán nem.
Az biztos, hogy nem illik a mostani cukorkaillat-trendbe, nem a tizenéves korosztály illata.