watbrontosaurus

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Himalaya Herbals Lehúzható Arcpakolás

Himalaya Herbals Lehúzható Arcpakolás
2018. április 19.

Az itteni jó értékelések alapján szerettem volna megvenni a másik fajta pakolást, de az nem volt a boltban, így esett erre a választásom, nem lehet sokkal rosszabb alapon.
A helyzet az, hogy rossznak valóban nem rossz, de igazából nem is nagyon van hatása.
Amit nem szeretek benne, hogy bár vastagon kenem fel, az arcom szélén leszedés után valahogy mindig marad belõle , amit egyszerûen lehetetlen leszedni.
A maszk lehùzás után minimálisan szárítja is az arcomat, bár tény hogy kicsivel szebbnek tűnik. Én ennyi pénzért semmiképp sem venném újra, de nem használhatatlan a termék.

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum
2018. április 19.

5000ft helyett féláron jutottam hozzá a dmben, egy akció keretein belül, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Sajnos szinte semmi fedése nincsen, ezen kívül én úgy érzem, hogy a bõrömhöz abszolút nem tud idomulni, így folyamatosan zsíros érzetet biztosít, akkor is ha púderrel fixálom.
Az egyetlen pozitívum, hogy nagyon finom illata van, de hát az alapozónak nem pont ez lenne a legfontosabb feladata.
Nehezebb alapozó alá primerként elmegy, de többet biztosan nem venném újra, féláron sem.