weiszi

Regisztráció dátuma: 2017. március 28.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

J. Fenzi Everyday EDP

J. Fenzi Everyday EDP
2018. november 20.

Àltalàban a reggeli hangulatom alapjàn döntöm el,hogy milyen illatot fújok magamra.Azt fogyeltem meg,hogy többször egymàs utàn nyúltam az üveghez.😊Itteni vèlemènyek alapjàn
döntöttem màr jól ès rosszul is,de úgy vagyok vele,hogy senki sem kènyszerìt...ha mellènyúlok az benne van a pakliban,max.a lustasàgomra ès ezàltal csakis magamra neheztelhetek,hogy mièrt nem vettem mintàt vagy bizonyos helyeken mièrt nem szagoltam meg előbb az eredeti parfümöt.Egy dràga parfümnèl ez szinte kötelező lenne,mielőtt "vakon" megrendelnè az ember de volt màr ,hogy vèlemènyek alapjàn kockàztattam!😊Ilyen az emberi kìvàncsisàg.
Itt sem ismertem az eredeti parfümöt,de gondoltam egy utànzatnàl nem akkora èrvàgàs ha nem jön be!Ez az illat könnyed,nem fejfàjdìtós
irodabaràt ès dicsèreteket is be lehet vele gyűjteni!😊Bocs,hogy ilyen sokat szövegelek itt!😊A lènyeg,hogy aki a lègiesebb,frissebb,nőies illatokat (is) kedveli annak plàne megèr egy próbàt!Nem tartom különlegesnek,inkàbb azt mondom,hogy a közìzlèsnek 90%-ban megfelel.

Armaf Signature True EDP

Armaf Signature True EDP
2018. november 11.

100%-os befutó nàlam!Tartós ès Isteni ebben az őszi időben.Az üvege lehet,hogy nem tàskabaràt de sebaj,engem ez nem annyira èrdekel!Sajnos nem tökèletes a szaglàsom, mert èn dohànyzom,de ha valaki szereti a B.Black női illatàt,akkor ezt is szeretni fogja!😊
Megèri megvenni!

L' Erbolario Lillà Lillà Orgona Parfüm

L' Erbolario Lillà Lillà Orgona Parfüm
2018. március 17.

Tavasz ès a viràgok intenzîv illata...nekem olyan,mint ha kifújàskor az Alienre hasonlìtana ès leszàradàskor pedig ,L. "Marry me"-re.
Tartós ès finom,de valamièrt az èn bőrömön
idegesìtően intenzìv lesz.Lètezik ilyen?😊