Wendy13

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Red EDP
2020. április 29.

Egy parfümériában mutatták az illatot és papíron nagyon tetszett, ezért visszamentem. Ráfújtam a csuklómra és mikor letisztult akkor azt mondtam, ez az! Tavaszra kerestem könnyed, picit édes-gyümölcsös illatot. Kétszer próbáltam bőrön, mindkétszer brutál tartós volt, így megvettem. konkrétan 1/2 óra múlva semmit nem érezni. ha valaki bebújik a nyakamba, akkor érzi, de az a hűűű de jó,mi ez rajtad feeling nincs meg. az illata egyébként még mindig tetszik, de rajtam nagyon nem tartós.

Inebrya Bionic Color Ammóniamentes Ppd-Mentes Krémhajfesték

Inebrya Bionic Color Ammóniamentes Ppd-Mentes Krémhajfesték
2020. január 2.

NE! Ismétlem, ne! A 12/22 super blondy festéket vettem, amely egy gyönyorő rózsaszínes beütésű szőke szín a képek és a színskála szerint. A valóságban lila lett hajam. Természetesen a forgalmazónak jeleztem képpel együtt. Szóval, hacsak nem lila a cél, akkor ne vegyétek!

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule
2018. szeptember 13.

Eddig a nagytesót használtam és maximálisan meg voltam elégedve. Aztán rákattantam a koreai kozmetikumokra és úgy voltam vele, hogy megnézem mit tud. Az összetevők és a vélemények alapján döntöttem. Én is rétegzek, az eszencia után és a hidratáló előtt használom. Azt kell mondanom, hogy hozza azt amit a Lauder tud, sokkal olcsóbban. Nálam újra vevős.