whisper

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Khadi Hajfesték Por - Fekete

Khadi Hajfesték Por - Fekete
2015. február 24.

Az egyik legjobb indigó szerintem :) Nekem teljesen bevált. Vegyi festès után sima indiai boltban vásárolt hennával kezdtem majd megvettem a sötètbarnát,ami szèpen befogta a hajam majd az indigót is kipróbáltam azóta ezt használom :) a hajam puha,ès nagyon fènyes lett ès szèpen be is dúsúlt azóta amióta elkezdtem használni :)

Henna Rot Intensiv Intenzív Vörös

Henna Rot Intensiv Intenzív Vörös
2015. február 24.

Nagyon sok hennát próbáltam ki az utóbbi fèl èvben..de hennè,khadi ès társaira nem volt mostanában 2*2500 valahány forintom,ès hallottam hogy a Müllerben lehet kapni ezt az újfajta hennát. Gondoltam kipróbálom mert 1990.- ért nem tartottam soknak.Nekem teljes csalódás volt. Khadi indigóval festettem előtte jópárszor ,ès megvettem rá ezt az intenzív vöröset,hogy adjon neki egy kis vöröses árnyalatot..nos ..valamennyire befogta 2óra alatt de olyan szèpen megtörte a hajvègeimet ,hogy el se hittem ..Nem tudom,hogy ezt csak èn tapasztaltam vagy más is mindenesetre nem veszem meg többet :) Nem mondom azt,hogy teljes pènzkidobás,mert valamennyire megfogja a hajat mikor milyen színeredmènnyel, de a drága kategóriás hennák nyomába se ér :)