Whitehill

Regisztráció dátuma: 2023. február 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. február 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém
2023. május 7.

Aki kent már közvetlenül aloe levélről nedvet a bőrére, az tudja, hogy mire számítson. Az valóban képez egy vékony filmréteget, ami azt mutatja, hogy a krém tartalmaz aloét, illatra is stimmel, nagyon jellegzetes szaga van.
Én ugyan nem tapasztaltam ennek tartósságát ennél a krémnél. Talán azért mert csak borsónyi mennyiséget viszek a teljes arcomra, nem a fél üveget. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzetem a használatától, mi több, talán jobban kontrollálja a zsírosodást, mint pl ezen márka C vitaminos krémje, ami viszont nagy humbug, mert a bőrön át nem tud felszívódni vitamin.

Waxx.Me Testgyanta

Waxx.Me Testgyanta
2023. február 13.

Kb 2 hete próbáltam ki a márkát, azelőtt csak olcsó drogériásat vettem próba képpen, mielőtt beruházok egy melegítőre és 3 doboz gyantára.
Az első szembetűnő különbség, hogy nem büdös. A drogériás szagával vallatni lehetett volna. Ellenben azt jobban lehetett kenni, nem szálasodott, mint a Waxx me terméke. Mellette, hogy rugalmasabb száradás után is. Bár nem szabad megvárni a teljes kihűlést, én kipróbáltam úgy is, rugalmas maradt és jól leszedhető. Nem hagy jelentős mennyiséget a bőrön, ami mégis, könnyen lejön.
Ami számomra csalódás - bár nem meglepő, mert a hideggyantával ugyan ezt tapasztaltam - hogy nem hozza le az összes szőrt. De gondolom majd idővel fogja, a hagyományos gyantánál is bajos az első 3-4 alkalom. Pedig a makacs szőrszálakra kifejlesztett waxot használtam.
A boltal a kapcsolattartás viszont katasztrófa. Szlovák cég, 1 hét volt a kiszállítás, ami szomszéd országhoz képest hosszú, a csomag nyomonkövetése nem volt lehetséges az első 3 munka napban.
Összességében magával a termékkel elégedett vagyok, 3 csillagot adok, mert inkább jó volt, mint rossz.