Willow

Regisztráció dátuma: 2012. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 20.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

Hylamide Booster Pore Control

Hylamide Booster Pore Control
2019. április 7.

Fél éve használom és csupa jót tudok róla mondani. A bőröm vízhiányos, tág pórusú, könnyen kiszárad és de képes bezsírosodni, ha nem megfelelő krémet kenek rá. Ez a szérum pár perc alatt szép, egységes bőrképet eredményez nálam. Összehúzza a pórusokat és mattít. Hónapok alatt az általános bőrképem is sokkal egységesebbé vált, lényegesen kisebbek a pórusaim, már nem használok alapozót, csak pici korrektort. Arra figyelni kell, hogy szem alá ne jusson, csúnyán ki tudja szárítani a bőrt.

Uriage Xémose Cerat Krém

Uriage Xémose Cerat Krém
2019. április 7.

Ekcémás kisfiam bőrére csak ez vált be. Nem csípi a kivakart sebeket, a pörsenéseket és gyorsan hidratál. Egész testre használjuk. Az én vízhiányos bőröm is imádja, gyorsan beszívódik és kellemes, de nem hivalkodó az illata. Megéri az árát.

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2018. október 17.

Uhhh, imádom! Van pár elég jó rúzsom, de ez a kedvencem. Gyönyörûen terül egy rètegben, termèszetes hatàsa van, nekem a Sweet, no sugar szinte nude.Rejti az állandóan száradó szám, de maga nem szárít. Imádom az állagàt a számon. Egysègesen kopik, szép hatású árnyalata megmarad evés-ivás után is. Veszek vagy hármat még.