Wivorone

Regisztráció dátuma: 2014. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2016. április 30.

Első néhány használatig remekül működött, imádtam. Könnyű felkenés, gyors száradás és addig tartott a matt hatás amíg le nem mostam (már ha egyáltalán le lehetett mert nagyon ragaszkodó volt). De aztán teltek a napok és a használata egyre nagyobb szenvedéssel és emiatt egyre csúnyabb végeredménnyel járt. Nyúlik, málik, nem lehet normálisan kenni csak legfeljebb 80 centi vastagon és megmagyarázhatatlan feher morzsák lesznek a körmömöm száradás után. Nagyon mérges vagyok, mert ha szépen kifestem a körmöm ennek kéne megkoronáznia a manikűröm ehelyett úgy viselkedik mint egy hisztis óvodás aki nem akar haza menni a játszóházból ezért inkább megmakacsolja magát és beül a sarokba. Nem mondom hogy pénzkidobás, a maga 400-500 forintjával, de hogy többet újra nem veszem meg az is biztos.

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal
2015. október 21.

Igazából nem használom túl gyakran mert nem szimpatikusak az összetevői és ezt a bőröm is észlelte,de az illata az valami ISTENI! Ráadásul nagyon jól hidratál. Az állaga miatt kicsit nehézkes a felvitel, ezért hamarabb is fogy el. A csomagolása engem idegesít, valahogy mindig sikerül becsípni, megzúzni, odacsapni vele az ujjamat, de a tégelyes megoldás tetszetős, csak az a csatt ne lenne (!).

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. október 21.

Nekem zsíros a bőröm és gondoltam kipróbálom, elvégre az ára sem vészes, sőt. Na szóval még csak párszor használtam, de az azt követő reggeleken végre nem úgy keltem fel mintha vaselint kentem volna az arcomra éjszakai krém gyanánt. A pórusaimat annyira nem pucolja ki, de a piros akné kezdeményeken gyönyörűen lehúzza.