Wiwike

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Aden Kefés Szemöldökceruza

Aden Kefés Szemöldökceruza
2014. február 3.

Ma szereztem be,hazaérés után egyből kipróbáltam. Az első észrevétel,hogy a külseje megváltozott fekete színű maga a ceruza,az alján sötétbarna csík jelzi az árnyalatot,továbbra is faragható,a kupakja átlátszó lett az oldal kefe maradt. Nekem tetszik a külseje.

Tapasztalatok:
Először féltem,hogy nagyon kemény ceruza és nehéz lesz eldolgozni,kellemes meglepetés volt,hogy ügyesen dolgozott így is azonban, nekem hiperpigmentált ez a ceruza, nagyon erősre sikeredett elsőre de egy pár csepp micellás vizet vattára csöpögtettem és áttöröltem így már temészetesebb hatást kaptam. Következő alkalommal finomabb,apróbb mozdulatokkal fogok kísérletezni,hogy lágyabb színe legyen. És tényleg szinte lerobbanthatatlan ! :D
Az áráról is ejtek pár szót,fodrászkellékesben 319 Ft-ért vesztegetik a kis ügyest!
Minden összevetve megérdemli az öt csillagot.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2014. január 15.

Az 50ml-s verziót tesztelgetem,nem rossz. Az itteni vélemények alapján lehet a nagy kiszerelésre is be fogok ruházni. Egyenlőre teljesíti az elvárt követeléseimet. Annyi gondom van vele,hogy nagyon lassan szívódik be,de ennyit megbocsátok neki,ha már egy elég 'testes/gazdag' krémről beszélünk. Eddig 5. :)

Urban Decay Naked 2 Palette

Urban Decay Naked 2 Palette
2014. január 13.

Maga a tökély!!!
Azt hiszem ebben minden benne van. Egy elég magas árkategóriájú minőségi termékről beszélünk. Viszont az ami a tükörben visszapillant rád,amikor ezt a palettát használod az egyszerűen lélegzetelállító. Csodás színek,hiper pigmentáltak. Extra tartós. Imádom. Úgy éreztem amikor megkaptam,hogy nem veszek ezentúl szemhéjpúdert,hiszen ez minden vágyam kielégíti,egészen addig mondogattam ezt amíg meg nem jelent a Naked3. :) Verhetetlen! :)

1 MÁRKA