Wolf7

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Olivia Shea Vaj

Olivia Shea Vaj
2021. április 5.

Megérdemli a csodaszer jellemzőt! Semelyik ajakápoló, még a gyógyszertári krémek sem tudták rendbe hozni a már sebesre száradt számat csak ez. Az illata először kellemetlen de nagyon hamar hozzá lehet szokni. Minden éjszakára használom és egész nap hidratált a szám télen és nyáron is. Kézkrémnek, arckrémnek, sebekre, és pattanásokra is bevált. Kicsit nehezen szívódik be de megéri mert tényleg csodát tesz, nagyon érzékeny bőrön is. Próbáltam más márkájút is (pl: manna) és meg sem közelíti ezt.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2021. március 28.

Nekem bevált. Az arcom miatt parfüm mentes sampont kerestem, mert kicsit lefolyik mosás közben. Nem tudok rosszat mondani róla, egy nagyon jó kis sampon. 4-et használtam már el belőle, nem okozott irritációt, jól habzik, könnyű vele hajatmosni. Kicsit gyógyszertári illata van, ez engem nem zavar. Könnyű beszerezni, olcsó és cuki a csomagolása. :D

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. március 28.

Gondoltam kipróbálok egy olajos lemosót, sok jót hallottam erről szóval ezt vettem meg. Nekem bevált. Dupla tisztítás első lemosójaként használom. A fényvédőmet mosom le ezzel, amit micellás vízzel csak nagyon nehezen tudtam lemosni, ez 1-2 vattakoronggal fél perc alatt lehozta. Nagyon érzékeny a bőröm de nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Olcsó, jók az összetevői, könnyű beszerezni és sokáig elég.