wondergirl

Regisztráció dátuma: 2021. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Alverde Füge-Méz Ajakápoló

Alverde Füge-Méz Ajakápoló
2021. szeptember 17.

Update1: az első hónapokban annyira megnyert ez az ajakapolo, hogy új kedvencemme vált. Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy nagyjából a második felénel szemcséssé vált, ami nagyon zavaró érzés a számon. Emiatt nem biztos, hogy újra venném, pedig ár érték arányban a legjobbnak tartottam az elején. Sajnos az 5os értékelést így 3asra csökkentem.

Első alkalommal próbáltam Alverde ajakápolót és nagyon megszerettem. Legutóbb EOS ajakápolót használtam, és a váltás a termék hatását, összetevőit és árát tekintve is megérte. A maszk hordása miatt a szám nagyon kiszáradt, amit tökéletesen helyrehozott az Alverde néhány nap alatt. Jó az illata és az állaga is, csak azt sajnálom, hogy limitált szériás :) Így a körömvirágos lesz a következő, amit kipróbálok.

Alessandra Ambrosio Meleglevegős Hajformázó

Alessandra Ambrosio Meleglevegős Hajformázó
2021. augusztus 20.

Nagyon jó kis gép, ami szépen végzi a dolgát. A klasszikus körkefés hajszárításnál sokkal egyszerűbb, kényelmesebb. Eddig egyszer próbáltam ki, nekem a hosszú és dús hajamon sok időbe telik végigmenni vele és beszárítani, ezért félbehagytam :) . Akinek van hozzá türelme, vagy kicsit rövidebb haja, annak megéri szerintem :).