Worldofkatie

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Szájceruza

MAC Szájceruza
2017. január 4.

Minden MAC rúzsom mellé be szoktam szerezni a színben passzoló ceruzát is, plussz önmagában (mondjuk tény, hogy csak kellő aláhidratálással) is hordható rúzsként. Kemény állagú, de könnyen lehet kezelni, és mivel elég színintenzívek, így sokáig ki is tartanak. Sajnos bár ez egy szerintem fullos ceruza, még ő sem képes csodákra, így evés, szívószál, és csók után nem marad az ajkakon.

Clinique Airbrush Korrektor

Clinique Airbrush Korrektor
2017. január 4.

Az ecsetformátum, a világos szín és a könnyű-közepes fedés pozitívuma ennek a korrektornak. A szem környékén elég szép eredményeket lehetett elérni- világos, lilás a bőröm a szemem alatt, így elég fontos a szemkörnyékem megfelelő korrigálása - azonban a tartóssága nem győzött meg. Emellett a tudás mellett az árát is kicsit túlzásnak éreztem, de összességéban egy használható termék szerintem, ezért 4es alá.

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
2017. január 4.

Számtalan próbálkozás után mindig visszatérek az Elséve samponokhoz, azok közül is a Full repair az egyik nagy favorit. Jól habzik, kellemes illata van, tisztának érzem mosás utána a hajam, és ami nagyon fontos: nem nehezedik el vagy zsirosodik a használatától a hajam. Az ár-értéke elfogadható.