Best of Beauty 2019

x3Doma

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2019. július 8.

Kiskoromban nehezen kifésülhető volt a hajam, ezért anyukám mindig fújt a hajamra, ami nagyban megkönnyítette a fésülködést. A mai napig használom vizes és száraz hajon is, én úgy vettem észre, hogy még a festett, elég erősen töredezett hajam fésülésén is segít. Ezen felül az illata is kellemes szerintem.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2019. július 8.

Napallergiám van, így még naptej mellett is általában teljesen leégek, főleg a karjaim és a vállam. Egyszer ajánlották, hogy napégésre használjak Panthenolt és meglepő módon tényleg segített, pedig előtte nem segített semmi sem. A karjaimon az égést általában egy nap alatt enyhíti, vagy el is múlasztja, de más területeken is határozottan érezhető, hogy segít. Ezen kívül kellemesen hűsít, még akkor is, ha nincs a hűtőben tárolva. Más habos kencékkel ellentétben egészen kellemes az illata. Nyáron az életmentőm, nem megyek sehova nélküle.

I Heart Makeup I Love Chocolate Szemhéjpúder Paletta - Chocolate Orange

I Heart Makeup I Love Chocolate Szemhéjpúder Paletta - Chocolate Orange
2019. június 16.

Melegebb árnyalatú sminkek elkészítéséhez tökéletes ez a paletta! Pigmentált, könnyen satírozható és ár-érték arányban is megéri az árát. Csak ajánlani tudom!