Xanacska

Regisztráció dátuma: 2011. november 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Aden Cosmetics Szempillaspirál Alap

Aden Cosmetics Szempillaspirál Alap
2021. október 2.
(!)

Update:
Most fogyott el, abszolút meg vagyok vele elégedve. Valóban nőttek tőle a pilláim, szemmel láthatóan hosszabbak, mint a használat előtt. A vastagodást nem vettem észre, hosszútávon.
Engem meggyőzött, meg fogom venni. Jár az 5 csillag.

2021. július 26.:
Megnyertem a tesztelési lehetőséget, már 3 napja használom. A hosszító és dúsító hatását érzékelem, valóban sűrűbb és vastagabb pillákat kölcsönöz. Miután felkenem, hagyom picit száradni a pillákon, kb 10 percet, csak utána kenem fel a fekete spirálom, mert nekem így hozza a maximális hatást. Kíváncsian várom az ígért szempillanövesztő hatást is, ezért egyelőre csak 4 csillag, mert az azonnali hatást látom, a hosszútávút még természetesen nem.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. augusztus 28.

Én nagyon szeretem. A borsos ára ellenére mindig újraveszem, alapkiegészítő nálam, minden évszakban.
A reggeleimet konditeremben kezdem, izzadok, törölgetem az arcom. A krém fedő hatása nekem akkor is egyenletes marad, miután végeztem az edzéssel. Nyilván, persze a fényvédelem miatt újra kell kenni.
Egész nap, munkában is matt az arcom. Nem kezd csillogni. Azt vettem észre, hogy a fotókon a bőröm szinte tökéletes. Nekem mitesszereim vannak az orromon, ill picit tág a pórusom, viszont ezek semennyire nem látszanak!
Szebb lett a bőröm, nem csak simán fed, védelmet nyújt, hanem táplál is.
Az igaz, hogy a színe nekem se passzol annyira a bőrömhöz, de nagyon nagyon minimálisan vehető észre csak. Ennyi belefér.

Én nagyon ajánlom, lányok, legalább egy kipróbálásra!

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara
2021. március 21.

Nekem nem volt ennyire rossz tapasztalatom ezzel a spirállal. Annyi a gondom, hogy picit sok festéket vesz fel, viszont egy másik kiürült spirál keféjével elegyengetem picit a végén. Szép és dús pilláim lesznek tőle, egész nap tart, nem kenődik és nem potyog le. A tubusa nagyon tetszik :)) a sok festékfelvétel miatt 4 csillagot kap.

1 ÖSSZETEVŐ

Suaeda Maritima Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen