Xanacska

Regisztráció dátuma: 2011. november 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ebelin Mitesszer Eltávolító

Ebelin Mitesszer Eltávolító
2020. július 7.

Nemrég vettem meg. Sokkal, de sokkal könnyebb és alaposabb az arctisztítás! Olyan helyeken is csodásan kitisztítja, ahol eddig nem is fértem hozzá, na meg körömmel nem is szabad. Este érdemes használni, reggelre a pirosság lehúzódik. A lekerekített fejek nem hagytak az arcomon semmiféle sebecskét, vagy hámsérülést. Előtte jó alaposan érdemes kigőzölni az arcot, hogy felpuhuljon a bőr.

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék
2020. január 20.

UPDATE
2020.január 20.
Meg vagyok elégedve. Pont azalatt az időszak alatt kezdtem használni, amikor a bejgli, mézeskalács és egyéb finomságok időszaka volt. Azzal együtt, hogy elég sok édesség lecsusszant, s igazából nem mozogtam rendszeresen, csak héba-hóba, ennek ellenére a narancsbőröm kb 15-20%-a eltűnt. Ahhoz képest ez fantasztikus eredmény.
A továbbiakban rendszeres mozgás, étkezésre figyelés mellett fogom használni. Újabb egy hónap múlva jelentkezem.

2019. december 20.
Idei karácsonyra kaptam, vagyis fogom kapni, de már ki is bontottam :)
Túl vagyok az első alkalmon: a készüléket kényelmes megfogni. Egyszerű a bekapcsolása és a használata. Lassú mozdulatokkal kell az adott területet (én a fenekemen használom) kezelni. A gélből, egy területen, 5-6 pumpálásnyit használtam el. Kellemes, bizsergető érzés volt maga a művelet.
Eredmény nincs, mert csupán a legelső használaton vagyok túl. Egy hónap múlva jelentkezem az eredményekkel.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2019. december 20.

Nagyon meggyőzött. Egész nap tartós, abszolút nem pergett le, nem kenődött el. Maga a spirál keményebb, nem hajlós műanyag, apró tüskékkel. Nagyon jól adagolja a festéket, egyenletesen oszlatja. Nekem alapból hosszú pilláim vannak, de ezzel még-még-még fokozódik; gyönyörű fekete, hosszú és dús. Abszolút szerelem.

1 ÖSSZETEVŐ

Suaeda Maritima Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen