XiaoBai

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness
2020. július 1.

A szokásos krémem helyett vettem SOS-ben, mivel az kifogyott, és csak netről tudom rendelni, ami több hét, míg ideér.
Nagyon nehezen találok bármit az arcomra, ami nem okoz allergiát, így örültem, hogy ettől nem viszket az arcom. Talán a pirosságot is eltüntette. Viszont nagyon nehéz, zsíros, fullasztó krém, próbálom vékonyan kenni, de így sem szívja be a bőröm reggelre sem, ami így nyáron extrán zavar. Ez valóban száraz bőrűeknek való, akiknek mindig feszül, húzódik, nekik ez egy nagyon jó, tápláló krém lehet. Biztos nem veszem újra, még nem tudom, hogy elhasználjam kézkrémnek/testápolónak, vagy várjam meg a telet, amikor jól jöhet hidegebb, szelesebb napokon az arcomra. Nekem ez 3 csillagot ér.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2019. szeptember 27.

Szerintem a világ egyik legfinomabb illata. Több, mint tíz évig volt anyukám parfümje, így mostmár örökre ő fog eszembe jutni róla. Őhozzá konkrétan annyira odanőtt ez a parfüm, hogy egy idő után, amikor nem volt vele befújva, akkor is éreztem a bőrén :) Nagyon tartós, ha reggel befújod magad vele, meg délután is érződik. Sokaknak fullasztóan nehéznek tűnik, a titka, hogy tényleg csak picit szabad fújni belőle, úgy tud kibontakozni igazán.. A kókusz erősen dominál benne, de világosan kiérezni belőle a kardamomot és a virágokat is. Egyébként valóban érettebb nőknek, minimum 30, de lehet inkább 40 év fölött ajánlom. Egyszer tinikoromban titokban fújtam belőle én is magamra, majd így szálltam fel a buszra reggel suliba menet. Két fiatal, nagyon elegáns nő ült le mellém, és az út feléig azt találgatták, milyen parfüm lehet a levegőben, aminek ennyire különleges, jó illata van. ( Nem gondolták, hogy a mellettük ülő, nyilatkozó kis 15 évesnek van ilyen illata :DD)

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2019. szeptember 27.

Tavaly nyáron vettük édesanyámmal , miután végigszagoltuk az összes parfümöt a Müllerben. Lehet, hogy a meleg évszak miatt volt, de akkor minden vagy öregasszonyos-pacsulisnak, vagy habos-cukrosnak érződött, nem tetszett semmi. Ez a kis zöld parfüm viszont üdítően egyedinek tűnt a maga friss, energikus, citrusos illatával. Vettem belőle egy 30ml-s EDT-t, (mivel csak ez volt belőle) bevallom, azóta kicsit lejjebb hagyott a lelkesedésem iránta, mivel a bőrömre kifújva nagyon hamar elillan a citrusos illat, helyette inkább a kardamom és a virágos illatok dominálnak rajtam. Tartóssága közepes, mivel EDT, napközben többször újra kell fújni. Nyárra tökéletes, friss és enyhe, télen azonban a vaníliás Avon Luck for her-ért nyúlok gyakrabban.
Ha elfogy, valószínűleg új illat után nézek, de egynek jó volt.