xingmi

Regisztráció dátuma: 2013. július 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2018. december 9.

Gyorsan kellett egy kezkrem, így amikor beszaladtam a boltba ő jött velem.
Olcsó, elég nagy de még táskába dobós tubusban van és első pillanattól nagy szerelem. Ebben a hidegben már nagyon száraz volt a kezem, kezdett repedni is, de ez a krém rögtön helyre hozta. Nekem hamar beszivodik és imádom az illatát is!
Szerintem elég sokáig elég is lesz, talán a telet ki is bírja, de ha nem akkor se visz csődbe, hogy újra vegyem :)

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2018. december 7.

Már jó párat elhasznaltam belőle, még mindig kedvenc csak kár, hogy picit drága.
Az illata kellemes, én szeretem. A hatása nekem plusz egy napra elég, én inkább csak a frufrura használom amúgy is a szárazsampont. Így igazándiból sokáig is elég egy nagy flakon nekem.
A barna színe miatt nem látszik meg a hajon, de ha nem vagyok óvatos akkor a bőrömön látszik a barna és kicsit koszos hatásúnak tűnik 😂

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2018. december 4.

Már kettőt is vettem belőle az évek során és más hajkefe nem is nagyon működik a hajamon, csak tépik és húzzák.
Ezzel a kefével mindig sikerül szépen megfesulkodni, az én hajam nagyon gyorsan és elég szépen be tud csomosodni...

Próbáltam más márkátol is hasonló fesut és igazándiból azok is egészen jók, szóval ha valaki drágának találja ezt, nyugodtan próbáljon ki másikat.