xtabest

Regisztráció dátuma: 2016. február 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Little Black Dress Weekend Parfüm

Avon Little Black Dress Weekend Parfüm
2019. május 27.

Ezt az illatot is rosszul használjuk. Ahogyan az Alpha For Her-t is. Szóval, aki érzi azt a bizonyos szúrós, rothadó lecsengést, az fújjon a levegőbe és sétáljon át rajt. A tartósság így gyengébb, de a rothadós rész is. Ezért csak 2 csillag.

Avon Alpha for Her

Avon Alpha for Her
2019. május 27.

Rosszul használjuk ezt a parfümöt. Megvettem, mert akciós volt és mert régóta vágytam rá. A katalógusban még nagyon tetszett. Aztán, mikor először fújtam a bőrömre, hatalmasat csalódtam. Először jött egy friss, gyümölcsös, ám nehéz illat, ami imádni való, de aztán következett egy borzalmasan szúrós, rothadás SZAG. Azóta nem is használtam. És ekkor eszembe jutott a Krém Mánia. Talán nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen botrányos élménye volt ezzel az illattal. És tényleg. Többen is hasonló tapasztalatról számoltak be. Aztán valaki, akinek ezúton is köszönöm, azt írta, hogy fúj egyet a levegőbe és átsétál rajt. Kipróbáltam a csuklómon. És IGEN, így kellett volna először is. Viszont így nem valami tartós, de legalább a rothadós rész kimarad. Ezért csak 3 csillag.

Oriflame Giordani Gold White Original EDP

Oriflame Giordani Gold White Original EDP
2019. február 1.

Csak illatmintát próbáltam, és teljesen Bruno Banani. Amit szerettem régen, de az már 20 éve volt, azóta sokat változott az ízlésem... Az emlékek miatt 3 csillag.