Xxvivus

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2021. január 7.

Én nem érzek semmiféle különbséget használat előtt vagy után. A banános verziót nagyon szeretem, így megvettem ezt, hátha. De nagyon nem! Középhosszú, eléggé száraz, vastagszáló hajamra használtam mindenféle módban, de nem érzékeltem változást. (Nyilván itt sok számít a sampon balzsam kombinációtól is, de azért valamilyen különbséget jó lenne tapasztalni). Talán annyi a pozitívum, hogy kiöblítésnél nem gubancolódik össze a hajvégem.

Farmona Herbal Care Bojtorján Sampon

Farmona Herbal Care Bojtorján Sampon
2020. június 7.

Szuper.

Nagyon jó az állaga, kicsit folyós, nem ragadós és nem kell belőle sok.
Az illata mesés, nem émelyítő és nem is mű, kellemesen édeskésen növényillatú.
Bár csodákra nem szabad számítani, de egy + napot kaptam ettől mielőtt bezsírosodik a hajam, szóval igaz ami rá van írva.
A lenmagos hajbalzsamjával használom és nagyon bevállt nekem :)

Update: a hajam állagát kicsit csikaróssá teszi és némileg szárít is ha nem megfelelő balzsammal használjuk (mély ápoló).

Organix Brazilian Keratin Therapy Sampon

Organix Brazilian Keratin Therapy Sampon
2020. június 7.

Sajnos nem vált be :( Rettentő sűrű, nehezen tudom kimosni és nagyon elnehezíti a hajamat.
Enyhén hullámos a hajam (sok babahajjal), aminek eléggé száraz a vége, azonban a problémán nem segített semmit, ellenben lapos és kócos hatású hajat varázsolt, talán még jobban is szárította a végeket.. Tisztítani tisztít, de semmi egyébbel nem szolgál, talán kicsit fényesebb lett a hajam.