Yarijana

Regisztráció dátuma: 2017. július 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. szeptember 19.

Nemrég vettem. A lassan hátközépig érő gubancolódásra hajlamos vékonyszálú ámde baromi sok hajamnak nem tett jót az új lakóhelyünk vize. Töredezett és akármennyi cuccot fújkáltam rá ugyanúgy téptem magam.
Nemtudom megmondani mikor volt utoljára kifésülve gubanc mentesre (vagy legalabb pár órára gubancmentesre) fésülve a hajam...de ez a csoda 30 perc alatt szárazon is kifésülte. Meg is lepődtem. Nekem egy picit húzta (mondjuk amiket kiszedett a hajamból nem csodálom...) de a vége felé csak úgy siklott a hajamban.
A tüskéire azt hittem, hogy majd jól meghajlik és ott törik szét (mint sok fésű már) de nem.
A hangjára nemtudom mi ez a sok negatív megjegyzés, szimplán műanyag fésű hangja van :D de asszem ez a legelhanyagolhatóbb dolog.
Az ára (én drogériaban vettem) nekem egyszerre sok(k) volt. De ahogy kivettem most a fiókból, és megláttam mennyit költöttem hajápolókra, fésülés segítő cuccokra....már nem bántam ígyse meg. Ha történik vele valami a következőt biztos rendelem.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. augusztus 7.

Én nem vagyok egy nagy rúzsos ugyanis a szám olyan száraz, mint a szemét. Épp emiatt nagyon matt rúzsokat nem is tudok/akarok viselni. Viszont ez! Ezt valaki odaföntről küldte!
Az előttem szólókkal egyetértek a kenődésében és a krémességében. A 08./07. van meg. Gyönyörűek!

A kenődése miatt adok neki 4 csillagot DE szerintem bőven megéri!

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2018. augusztus 29.

Kb. Augusztus elején vettem a terméket. Megkaptam a családomtól, hogy "Jaj de minek neked ilyen cucc hát így is hosszúak a szempilláid!". No igen ám,de lefele állnak, így reggel/sminkelés elött szét göndrítőzöm. Legutóbb, ahogy a csajos nap alkalmával kispiraloztam magam raktam göndörítés elött a pillaimra,ra spiráloztam. Lám, tök szépen megállt a nap vegéig! "Életet" mentett a termék..legalabbis az enyém tuti:) Látványosan hosszítja a pillaimat is és -valószínűleg- erősíti is.
Negatívum maximum annyi számomra,hogyha este lefekvés elött kenem fel, másnap reggel kicsit összeragadnak a pillaim. Ezert -1 csillag.