Yellow Paca

Regisztráció dátuma: 2013. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Oriflame Pure Colour Ajakrúzs

Oriflame Pure Colour Ajakrúzs
2014. június 24.

Update:
adok rá még egy csillagot, mert egészen megszerettem, és lehet hogy csak kezdetben tűntek egyformának, de miután elég gyakran használtam mindkettőt így megkoptak és előjöttek az "igazi színek", így már felfedezem azt a másfél árnyalatnyi különbséget. A csomagolása egyáltalán nem zavaró, sőt meglepően strapabíró, annak ellenére, hogy nem vár sokat tőle az ember.

Vintage rose és a Soft coral tulajdonosa vagyok, most érkeztek meg.
Első benyomás a termékről: a csomagolása vetekszik a száz forintos boltokban található rúzsokéval. A színek alig különböznek egymástól, mintha a vintage rose barnásabb volna a soft coralnál. Számra felkenve teljesen egyforma. 600 Ft-ért rendeltem darabját, ha tudom, hogy ennyire egyformák csak az egyiket rendelem meg. Ami tetszik benne hogy nem csillámos, nem matt, hanem kellemes selyemfényt ad a számnak és egy kis színt. Táskába-bedobós terméknek jó. Az íze borzasztó, amit azért tartok (még) pozitívnak, mert egyébként is állandóan lenyalom a számról a rúzst, így legalább toább fentmarad majd. A köv. katalógusban már ezer forint körül van az ára, annyiért biztos nem rendelnék egyet sem. Jószívű leszek: kap egy hármast.

Oriflame Hidratáló Kézkrém Olívaolajjal

Oriflame Hidratáló Kézkrém Olívaolajjal
2014. június 7.

Eddig a legjobb oriflame-s kézkrém amit próbáltam. Tökéletes állag, nagyszerű könnyed illat és remekül hidratál. Akciósan, bevezető áron ez egy kincs!

Kamill Classic Kéz- és Körömápoló Balzsam

Kamill Classic Kéz- és Körömápoló Balzsam
2014. május 31.

Ez egy csoda!
Kézre, lábra, talpra! Én leginkább talpra használom, ha nagyon nagyon igénybevett állapotban vannak.
Jellegzetes illata van, engem nem zavar, sőt szeretem.
Már nem emlékszem mennyiért vettem, azt hiszem nem is itthon, hanem Ausztriában, ilyen egyet fizet kettőt vihet akcióban, és ez az a krém, amit idehaza azóta is keresek, és amivel kapcsolatban mindig megfogadom, hogy következő osztrák nyaraláskor felkutatom!
Egyértelmű csillagos ötös!

1 smink