yeobaebae

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2017. január 26.

Update: Miután 2 hónapig használtam, az illata egy idő után kifejezetten zavart, valamint a hatása is alulmaradt. A hidegre nem fogható, mert a nyárban jártunk még bőven. Az arcbőröm sem tudott úgy lélegezni alatta, leváltottam.

Kellemes kis krém, akciósan vettem, miután itt olvasgattam róla. Sokkal szebb lesz a végeredmény, ha a gyors reggeli BB krém+púder rutinom feldobása előtt a megtisztított bőrömre kenek egy keveset. Működik a mattítás, és nem tömíti a pórusokat. Nekem nem okozott pattanásokat, ez természetesen mindenkinél más( étrend, stressz, stb). Ajánlom! :)

Essence Smoothing Ajakradír

Essence Smoothing Ajakradír
2017. január 19.

A Blistexemet kenterbe verdesi éppen, ami nálam hatalmas szó! Carmexel kezdtem 3 éve körülbelül, az valamennyire szinten tartotta az ajkaim szárazságát, utána Blistex Med Plusra váltottam, de mostanában azt is többször kellett újrakennem napközben, mint korábban. A Müllerben járva láttam meg és mondom próba szerencse, itt is azért utánaolvastam. Nem hittem volna, hogy napi 2-3 kenéssel ilyen szinten rendbeteszi az ajkaimat! Nagy meglepetés még mindig, mivel brutálisan sivatag ajkaim vannak! Nagyon remélem, hogy nem szoknak hozzá az ajkaim, nekem egyelőre csodaszer kategória!

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2017. január 17.

Engem meggyőzött, isteni kókuszos illat, a hatása kiváló!!

Sokáig szenvedtem, amíg jópár márka izzadásgátlóját kipróbáltam, azt hittem a legutóbbi beválik, sajnos nem így történt. Olvasgattam itt, és így kezdődött az egész Old Spice kalandom, mindenkinek ajánlom!

(és:Asia Centerben 600 forint, kell rá vadászni, de megéri.)