Ynes

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula
2017. január 16.

Nyáron kezdtem el szedni (napi 3x 1 kapszulát) a pattanásaim miatt. Nem lett tőle tökéletes a bőröm, de talán kevesebb pattanásom van, meg legalább azok a fájdalmas, mély, "nem lehet vele mit kezdeni" típusúak már ritkábban jönnek elő.
A menstruációs görcseimre viszont csodaszer! Tini korom óta az első 2-3 napot mindig csak erős fájdalomcsillapító + görcsoldó kombinációval bírtam ki, amint ment ki a hatásuk be kellett vennem az újabb dózist, különben maradt a magzatpózban szenvedés.... Viszont mióta szedem max. 1. nap kell fájdalomcsillapítót bevennem (abból is elég egy gyengébb fajta, nem kell olyan erős mint régen), sokszor elég csak a görcsoldó, de olyan is volt, hogy még az se kellett.
Ősszel egy ideig nem szedtem, gondoltam tartok egy kis szünetet, akkor viszont sajnos visszatértek a görcsök... szóval ezek szerint folyamatosan kell szedni, hogy hasson (de úgy vagyok vele, hogy inkább vitamint szedek, mint gyógyszert).
Más fajta ligetszépét amúgy még nem próbáltam, tehát összehasonlítási alapom nincs.

RdeL Young Aroma Nails Körömlakk

RdeL Young Aroma Nails Körömlakk
2017. január 16.

Ez az egyik kedvenc lakkom! :) Ha sietnem kell, vagy csak nincs kedvem sokat pepecselni akkor majdnem biztos, hogy erre esik a választásom. Egy rétegben jól fed, nem csíkoz, gyorsan szárad (kb. 5 perc), szép a színe, az ecsete tökéletes, az illata is tetszik. Alap + fedőlakkal simán bírja 1 hétig. Egyszer használtam önmagában (időhiány miatt) úgy nem volt tartós, már másnap kopott, de legalább nem színezte el a körmöm.

Essence Studio Nails 6in1 Körömreszelő

Essence Studio Nails 6in1 Körömreszelő
2017. január 16.

Van tartása, kézre áll, a polírozó részeivel szépen lehet dolgozni, de az 1. és 2. reszelő oldal (ahogy már előttem is írták) nem túl praktikus, mert a szélei mindig útban vannak, a köröm sarkát nem lehet elérni vele (legalábbis nekem nem sikerült). Szóval ilyen "mindenes" termékként nem ajánlanám, de csak polírozóként igen.