YouGotNoJams

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Shooting Gel

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Shooting Gel
2015. november 15.

Nagyon szeretem!Már vagy 3x rendeltem újra,mert annyira szereti az egész családom is,hogy rájárnak.Égési sérülésre is szoktuk használni,rögtön hűsíti és nyugtatja az égett területet.Én inkább az arcomon használom, mint testápolóként,de biztos úgy is remek.Az illata számomra nyugtató,állaga zselés,miután a bőröd beszívja nem hagy zsíros érzetet.Tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek.

Peripera Peri's Tint Water

Peripera Peri's Tint Water
2015. november 15.

Nekem a Candy Juice van meg(világos rózsaszín).
Egy kicsit híg az állaga, de ez a nevében is benne van, hisz ez egy Water tint.Gyönyörű színe van, az illatáért odáig vagyok,finom édes.A csomagolása eszméletlenül jó, ha kifogyok belőle sem hiszem, hogy lesz szívem megválni tőle.Egyébként a tubusa üvegből van, szóval vigyázni kell nehogy leejtsd.
Bírja, bírja,csak sajnos rajtam nem egyenletesen kopik, hanem beleül abba a részbe, ahol az ajkak találkoznak.Tényleg ez az egyetlen negatívum, amit felhozhatok ellene.Egy nagyon picit szárít,de tapasztalatom szerint kevés olyan tint van, ami nem.

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel
2015. november 15.

Már hónapok óta megvan,szinte mindennap használom,de még mindig sok van belőle.Úgy vettem észre, hogy sokkal szebb az arcbőröm, amikor ezt használom. Ami plusz pont, hogy nem hagy zsíros érzetet maga után,gyorsan beszívódik.Az illatát is nagyon szeretem.Próbálok kivetni valót találni benne,de nem tudok.Teszi azt, amit elvárok tőle.