Ytteb

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Tom Ford Jasmin Rouge EDP

Tom Ford Jasmin Rouge EDP
2015. január 27.

Imádom! Számomra ez a nagybetűs NŐ parfümje! Elegáns, érzéki, gyönyörű virágos illat. Nagyon tartós, használat után még órákkal is ebben a csodás virágfelhőben úszom :)

Amouage Interlude Woman

Amouage Interlude Woman
2015. január 27.

Az egyik legnagyobb kedvencem! Talán azért szeretem ennyire, mert kis különc :) nem az a tipikus parfüm, amit megillatozok és megmondom mire hasonlít, mi van benne... Ez érzéseket kelt inkább, maga a kavalkád, a káosz! Ès ahogy kinyílik az illat, az maga csoda! Az én bőrömön gyönyörű! Meg szokták jegyezni még órákkal a használata után is, hogy mennyire kellemes, finom az illatom. Tény, hogy a lágy, könnyed parfümöket nem kedvelem, inkább a testes, fűszeres illatokat. Az Amouage parfümök közül nekem csak ez és a Memory tartós a bőrömön, a többi sajnos gyorsan elillan.

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit
2015. január 27.

Nagyon szuper szett! Csak ajánlani tudom! Könnyű elkészíteni, akár egy sima lakkozást. Annyiban különbözik, hogy nem kell várni a száradást, hanem a kis ledlámpa 30mp alatt megköti. Nekem nagyon gyorsan nő a körmöm, ezért két hétnél tovább nem hagyok sem lakkot, sem körmös által készített zselét, géllakkot a körmeimen. Számomra ez az ideális megoldás. Otthon, gyorsan elkészíthető, sőt én kövekkel díszítem a lakkozást és az is benne marad 2 hétig! Ami még nagyon fontos számomra, egyáltalán nem roncsolja a körmöket, nem kell lekapargatni, csupán az oldószert rajtahagyom 25-30percig és a kis fóliákat ahogy leszedem az ujjaimról, vele együtt távozik a lakk is.