Yushika

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2018. december 11.

Már egy ideje szemeztem vele, először is a csokoládé illat miatt esett rá a választásom és mindenképpen matt rúzst szerettem volna. Ezer éve nem vettem és nem is használtam rúzst, csak ajakápolókat. Viszont nagyon elégedett vagyok ezzel a vétellel.
Számomra nagyon egyszerű a használata, az ajkaim széleinél csak az applikátor hegyével dolgozom, szép, éles vonalat tudok létrehozni (én, aki szinte soha nem használtam rúzst előtte). Az ajkak beslő részének festésére pedig döntötten használom a felvivő eszközt.
Valóban elég vékony réteget kell felvinni és így lesz kevésbé ragadós mindaddig, amíg megszárad, de ha kicsit túllőttünk a célon, akkor sem vészes a végeredmény. Nekem nagyon száraz szám van, de amúgy is használok ajakhidratálót éjszakára, így reggelre szépen tudok rá dolgozni.
Tartós, reggel felkenem munka előtt és este micellás vízzel mosom le. A szám belsején ugyan picit kikopik, de nem túl láthatóan.
Egyelőre a 842-es Candy Man-t vettem meg EDDIG, de már tudom, hogy a Ruby-t is meg fogom venni, főleg azért, mert egymással kombinálva (teszteltem) gyönyörű lilás-pirosas árnyalatot kaptam.

Balea 5in1 Arctisztító Kendő Grapefruit Illattal

Balea 5in1 Arctisztító Kendő Grapefruit Illattal
2018. április 23.

Száraz, érzékeny bőrre nagyon NEM ajánlom. Nekem kipirosodott, feszült, fájt a bőröm. Csak alapos mosás és vastagon felkent, tiszta kókuszvaj enyhítette a rossz érzést.
Illata kellemes, ára viszonylag jó. Elhiszem, hogy normál bőrre megfelelő, sajnos nekem portörlésre lett befogva.

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2018. április 20.

Nemrég vásároltam meg ezt a dezodort, az első alkalommal nehezen oszlott el és pár apró (köröm alatt a piszok kategória) darabka lepotyogott belőle. Másodszorra már simán siklott a hónaljamon. Nyilván van egy kissé érdes állaga a szódabikarbóna végett, de szerintem nem vészes. Illatát tekintve kellemes, grapefruit lengi be a hónaljam környékét egész nap az esti lemosásig, pedig vannak izzasztó pillanatok az életemben! 😅 Árban hasonló az általam megítélt szuper minőségű, 100% természetes termékkel, szóval ez nem mérvadó. Az egészség a fontos és a minél kevesebb méreganyag bevitele.