Yushika

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Barnängen Oil Intense Hidratáló Kézkrém

Barnängen Oil Intense Hidratáló Kézkrém
2021. november 16.

Pár napja használom ezt a kézkrémet. Az üzletben megszaglásztam, mert párszor már ráfáztam brutál erős illatú termékekkel, de sajnos ott nem éreztem, hogy ez is azok közé tartozik. Számomra nagyon kellemetlen és tolakodó ez az illat, de ez egyéni probléma. A másik, amit többször is észrevettem, hogy mikor kinyitom a kupakot, először jó pár cseppnyi víz állagú folyadék folyik ki belőle és csak utána jön ki pukizva a krém fura állaggal. Ez elkenésnél már nem okoz gondot, hála a jó égnek még nem folyt ruhára az "előváladék" (😂), így nem tudom, hogy olajos foltot hagyna-e ruhán, ágyneműn. Próbáltam alaposan felrázni használat előtt, ez néha segít ezen, néha nem. Alapvetően szépen hidratál...következő kézmosásig, ami valljuk be, mostanában elég gyakran szükséges. Nem vagyok tőle elájulva, nem lett a kedvenc termékem, illata és állaga miatt se venném újra. 😔

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2018. december 11.

Már egy ideje szemeztem vele, először is a csokoládé illat miatt esett rá a választásom és mindenképpen matt rúzst szerettem volna. Ezer éve nem vettem és nem is használtam rúzst, csak ajakápolókat. Viszont nagyon elégedett vagyok ezzel a vétellel.
Számomra nagyon egyszerű a használata, az ajkaim széleinél csak az applikátor hegyével dolgozom, szép, éles vonalat tudok létrehozni (én, aki szinte soha nem használtam rúzst előtte). Az ajkak beslő részének festésére pedig döntötten használom a felvivő eszközt.
Valóban elég vékony réteget kell felvinni és így lesz kevésbé ragadós mindaddig, amíg megszárad, de ha kicsit túllőttünk a célon, akkor sem vészes a végeredmény. Nekem nagyon száraz szám van, de amúgy is használok ajakhidratálót éjszakára, így reggelre szépen tudok rá dolgozni.
Tartós, reggel felkenem munka előtt és este micellás vízzel mosom le. A szám belsején ugyan picit kikopik, de nem túl láthatóan.
Egyelőre a 842-es Candy Man-t vettem meg EDDIG, de már tudom, hogy a Ruby-t is meg fogom venni, főleg azért, mert egymással kombinálva (teszteltem) gyönyörű lilás-pirosas árnyalatot kaptam.

Balea 5in1 Arctisztító Kendő Grapefruit Illattal

Balea 5in1 Arctisztító Kendő Grapefruit Illattal
2018. április 23.

Száraz, érzékeny bőrre nagyon NEM ajánlom. Nekem kipirosodott, feszült, fájt a bőröm. Csak alapos mosás és vastagon felkent, tiszta kókuszvaj enyhítette a rossz érzést.
Illata kellemes, ára viszonylag jó. Elhiszem, hogy normál bőrre megfelelő, sajnos nekem portörlésre lett befogva.