zabhegyezo

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Solanie Hidratáló Arctonik

Solanie Hidratáló Arctonik
2018. október 20.

Korábban mindig elsunnyogtam a tonizálást, mert a legtöbb tonik szárította a bőrömet (igaz, olcsó drogériásakat használtam), de miután jobban beleástam magam az arcápolás témába, és megtudtam, hogy ez egy igen fontos lépés lenne, gondoltam keresek egy jó tonikot. A kozmetikusomon keresztül jutottam hozzá ehhez a kis csodaszerhez, és nagyon a szívemhez nőtt. Hűsít, felfrissít, tisztít. A kedvenc lépésem lett az arcápolásban. Elmés kis találmány a hidratáló tonik. :)

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2018. október 20.

Találtam egy szegedi boltot, ahol lehet kapni Aden termékeket, úgyhogy betáraztam egy szép vörös árnyalattal. Először van adem rúzsom, és meg vagyok vele elégedve: meglepően jól teljesít 1000 forintért. Egyedül a felhasználóbarátságával nem vagyok kibékülve, oké-oké, én sem vagyok a legprofibb, de szerintem nehéz felvinni, az applikátor feje túl nagy, és nagyon gyorsan szárad, gyorsan és ügyesen kell vele dolgozni.

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2018. október 20.

Egy hete vették le a fogszabályzómat 4 év után, úgyhogy gondoltam ezt megünneplem egy szép folyékony rúzzsal. Őszre hangolódva valamilyen barnás árnyalatot akartam kipróbálni, a Trendsetterre esett a választásom, és egyáltalán nem bántam meg: gyönyörű, őszies, különleges szín. Eddig kétszer viseltem csak ezt a rúzst, de nagyon meg vagyok vele elégedve, erős a színe, tartós, és az applikátorával is könnyű dolgozni. Büszkén viselem a szép fogsorommal. :)
Őszinte leszek, mivel kb. egész nagylánykoromban fogszabályzós voltam, nem igazán hordtam soha rúzst (lehetett volna, de nekem sok volt egy kicsit a látvány fogszabival), úgyhogy nem biztos, hogy az én véleményem a leghozzáértőbb a témában. De egy laikus tetsziket nyomok rá :D