Zarka85

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Volume & Gloss Ajakdúsító Szájfény

Essence Volume & Gloss Ajakdúsító Szájfény
2012. október 4.

Igazi meglepetés nekem ez a szájfény! Nem folyik el, az eddigi legtartósabb és legszuperebb szájfény, amit használtam és praktikus az adagolókeféje - vagy szivacsa. Valóban dúsít, mert mentol tartalma kellemesen bizsergeti az ajkakat és ezért vérrel telnek meg azok, megduzzadnak kicsit. Éppen ezért érdemes nem berepedezett ajkakra használni, mert a mentol csípős tulajdonságai miatt lesz nagy meglepetés - mint nekem az első alkalomnál ... :D
Összességében kijelenthetem, hogy megtaláltam a számomra legtökéletesebb szájfényt!

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. szeptember 28.

Először nagyon megörültem ennek a készítménynek, mert alapozót nem használok, de a púderezés néha kevés. Azt hittem, hogy ez a termék lesz az én abszolút favoritom, de rá kellett jönnöm, hogy csak a marketing volt jól kitalálva.
A fedése - számomra - egész jó, persze nem annyira tökéletes, mint egy alapozóval, de sokkal többet elfed, mint egy púder. A medium árnyalat van meg, szépen el tudtam dolgozni az arcomon és miután megszáradt már nem volt olyan, mint egy maszk, szépen beleolvadt a bőröm színébe. (Először volt nagy riadalom, mert azt hittem, hogy borzasztóan sötét lesz, de nagy meglepetés volt a végére :) ). Viszont olyan lett az arcom tőle, mintha olajba mártottam volna, borzasztóan csillogott, amit púderrel ugyan javítani tudtam, de a viselése számomra borzalmas volt. Olyan érzést keltett az arcomon, mintha egy maszk lenne rajtam, ami alatt izzad az arcom.
Nekem sajnos ez nem vált be és nem fogom újra venni.

Alverde Ecsetes Korrektor

Alverde Ecsetes Korrektor
2012. szeptember 28.

Sajnos ez a korrektor nem tartozik a jó választásaim közé. Jó az ára (990 Ft), szépek az összetevői és praktikus a kiszerelése, de nekem a fedése egyenlő a nullával. Az arcom több részén is kipróbáltam (szem alatti sötét folt, pattanások, piros foltok) és bármennyit is adagoltam belőle, semmit nem fedett. Először arra gondoltam, hogy nem 'ráztam fel' és ezért nincs fedése, de sajnos csinálhattam vele bármit, nem tapasztaltam semmilyen változást. :(

Nekem ez a korrektor nem jött be - amit nagyon sajnálok a fenti tulajdonságok miatt - és egészen biztos, hogy nem fogom újravenni.

1 ÖSSZETEVŐ

CI 62045 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott