Zdorci

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrtípus: -

Megnézem

Juliette Has a Gun White Spirit

Juliette Has a Gun White Spirit
2021. május 10.

Best Fragrance Ever! Nyilván mindenkinek más és más illatok tetszenek, de nekem ő az igazi. Nagyon nőies, fehér virágos illat. Rajtam rendkivül tartós és elég nagy sugarú. Az ára elég húzos, de én itt jutottam hozzá hála egy nagyon kedves krémmániásnak. köszönöm még egyszer Sumci.

UPDATE : Imádom még mindig! Utoljára az esküvőmön fújtam szeptemberben, mert számomra ő egy nyári illat. De ma, hogy ilyen csodálatos idő volt újból elővettem és megint csak megállapítottam, hogy számomra ő a legtökéletesebb illat. Minden egyes alkalommal amikor használom szerelembe esek vele.

Juliette Has a Gun Pear Inc.

Juliette Has a Gun Pear Inc.
2021. március 23.

Végre Monsieur Ricci megint az én kedvemre valót alkotott. ( Az utóbbi 2 kreációja nem igazán jött be) De ez 🤩 már kifújáskor érezni benne a csodás ambroxant. Az elején friss roppanós zöld körte majd idővel remek pézsmás illat lesz belőle.

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP
2021. március 4.

Végre ma megszagolhattam ezt a kis szépséget. Figyelem első benyomásos értékelés következik. Az anyaillat csak szépen a háttérben húzódik meg. Lehet érezni a a levendulát és a vaníliát, de nem az dominál benne. Ez egy könnyű, üde tavaszi-nyári illat. A körtétől nagyon friss lesz és nagyon szépen dominál benne a peónia is kis idő elteltével. A tartósságáról nem tudok érdemben írni mert csak egy kis fújáska került a csuklóm alsó részére és a kézmosásoktól sajnos hamar el is tűnt, blatteren még 6 óra után is érződik. De szerintem nem ő lesz a legtartósabb tagja a Mon Guerlain családnak.