Zdorci

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrtípus: -

Megnézem

Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP

Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP
2019. november 5.

Itt jutottam hozzá egy kedves krémmániástól, ezúton is köszönöm, :) és milyen jól tettem, hogy megvettem. Nagyon jó kis tavaszi nyári illat. Igen, kissé öblítős tisztaság illata van de szerintem ez nem baj. Én szeretem az ilyen jellegű illatokat. A tartóssága pedig szerintem a hatósugarával együtt remek.

Guerlain Mon Guerlain EDT

Guerlain Mon Guerlain EDT
2019. október 4.

Nekem ő a kedvencem mind közül. Számomra benne a legtökéletesebb a vanília és a levendula aránya. Sőt az én bőrömön ez tartósabb, mint az EDP változat.

Juliette Has A Gun Moscow Mule EDP

Juliette Has A Gun Moscow Mule EDP
2019. június 4.

Nos, el kell, hogy mondjam, hogy én JHG rajongó vagyok. Mondhatjuk, hogy a kedvenc niche márkám. De most egy kicsit csalódtam. Mivel rajtam a Moscow Mule egy lebutított White Spirit. A White Spirit a kedvence illatom, ha csak egy parfümöm lehetne ő lenne az. Dehát nincs ilyen szabály :D Szóval a két illat rajtam nagyon hasonlít. De amíg a luxus vonalas illat egész nap érződik, adddig a Moscow Mule-nak rajtam nagyon gyenge a tartóssága, max 4 óra és a szillázsa sem túl nagy. Vacilláltam is, hogy 3 vagy 4 csillagot adjak, de amúgy maga az illat tényleg jó. Friss tisztaságillat. Lehet, hogyha nem lenne White Spiritem jobbra értékelném szegény Moscow Mule-t, de így sajnos csak a márka iránti rajongásom miatt kap 4 pontot. De azt kell, hogy mondjam szerintem a Moscow Mule nem éri meg az árát. :( Je suis désolé Monsieur Ricci