Zelda

Regisztráció dátuma: 2016. március 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2019. szeptember 25.

Az első "igazi" parfümöm volt. Ajándékba kaptam és gyűlölök parfümöt kapni ajándékba. De ez...szerelem volt első fújásra. Akkor is nagyon megszerettem, de 18 évesen még kicsit túl fiatalnak éreztem magam hozzá. Most huszonévesen viszont tökéletes, épp ez hiányzott. Nekem finom határozottság, nőies erő, hétköznapokra, de alkalomra is megfelelő, sokoldalú.

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk
2019. szeptember 25.

Kellemes illata van. Szépen tisztít, de nekem le kell mosnom vízzel, vagy tapintásra fura érzetet hagy.

Comptoir sud Pacifique Aqua Motu EDT

Comptoir sud Pacifique Aqua Motu EDT
2019. szeptember 25.

Nekem hatalmas csalódás. A vélemények hatására hittem el, hogy ez az, amit keresek. Valódi óceánnak rajtam nyoma sincs. Olyan, mintha 2100-ban élnénk, a klímaváltozások hatására már nem léteznének valódi tengerek és óceánok és pár fehér köpenyes tudós kísérletezne a laboratóriumban a letűnt, homokos partú vizek illatának előállításával, eredményül pedig megszületne ez. Ez a sterilitás csak a leszáradás legvégén, órák múlva tűnik el belőle, utána szép illat, sajnos nem sokáig. Még ezzel együtt is a maga módján finom, de nem tudnám használni, vissza is küldtem gyorsan.