zellerke

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2019. augusztus 24.

Huhaa, ez tényleg működik! 3 hét rendszeres használat után extra hosszú szempillákat csinált. Feketébbek sajnos nem lettek a pilláim, de hosszabbak és dúsabbak mindenképpen!
Frissítés!
3 hónapja használom, most már nem minden nap, csak ha eszembe jut. A pilláim XXL-es méretűek lettek! Imádom!

Nivea Sleeping Melt-In Mask By Hyaluron Cellular Filler

Nivea Sleeping Melt-In Mask By Hyaluron Cellular Filler
2019. július 28.

Nagyon kellemes megszokott tiszta Nivea illat, viszont sokkal könnyebb, selymesebb állag. Felkenés után minimálisan bizsergető érzés,, ami egyáltalán nem kellemetlen, nyilván a hatóanyagoktól érezhető. Másnapra tömörebb, teltebb bőrrel ébredtem, még a párom is megjegyezte, hogy milyen kipihentnek tűnik a bőröm. Vastagon vittem fel, egyedül a homlokomon maradt egy kis zsíros érzés reggelre, a többit maradéktalanul beszívta a bőröm. Összességében nagyon kellemes használni, jár a maximális pontszám.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. július 2.

Balzsamként használom, eddig minden rendben van vele. Kellemes illatú, jó állagú. Puhít, de nem lesz tőle folyósan selymes a haj, nem nehezíti el a tincseket, nem zsírosít gyorsan. Hatalmas mennyiség, sokáig elég lesz szerintem.