zentai.zita

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 13.
Bőrprobléma: -

Cien Babasampon

Cien Babasampon
2018. október 19.

Szeretem, mert jó nagyon. Az érzékeny fejbőrömnek nagyon jót tett, s az eddig használt babasamponokhoz képest az állaga is nagyon jó, az illatát meg egyenesen imádom! Egyetlen gyenge pontja, hogy picit szárít ez is, de ez hajbalzsammal könnyen kiküszöbölhető. Újravevős. :)

Cien Care Lip Balm

Cien Care Lip Balm
2018. október 19.

Imádom! Sokféle ajakápolót kipróbáltam már, drágábbakat is, olcsóbbakat is, de ez az egyik, ami a legjobban bevált. Mindig van egy az ágyam mellett vagy a táskámban belőle. Szeretem az illatát is, az állagát is. Már jó ideje újravevős. :)

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk
2016. január 17.

Imádom ezt a fedőlakkot! Már a második üveggel használok el belőle. Bármelyik lakkomra rákenhető, s mindegyiket megdobja! Plusz fényt nyom rá, gyönyörű lesz tőle! S amit nagyon szeretek még, hogy gyorsan szárad, s a nehezen száradó, problémás körömlakkjaimat is sokszor megregulázza. Már körülöttem mások is rákaptak, mert látták, milyen jó. Aztán meg ki is próbálták az enyémet, s azt mondta mindenki, hogy aztaaaaaa... :) Azóta őnekik is van belőle egy üveggel. Úgyhogy ajánlom mindenkinek!