Best of Beauty 2019

Zerneboch

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2019. április 4.

Nem értem a többiek, hogy szenvedhettek a lemosásával, nekem kb. 2 percig tartott dörzsölés nélkül, egyenletesen kentem fel, 20 percet száradt, teljesen kiszürkült és simán le tudtam mosni, mint a krémalapú maszkokat. A hatása nagyon jó, kellemesen sűrű a krém, könnyen el tudtam oszlatni, pórusaimat kimosta, mattított és puhított. Nekem egy picit ég az arcom utána, de csak pár percig. Ár-érték aránya tökéletes, a kiszerelés tökéletes. Nem prémium termék, de nekem bevált.

UPDATE - 1 év után: Egyik kedvencem maradt továbbra is. Nagyon lassan fogy el a tubus, mert csak igazán macerás állapotban használom, viszont akkor nagyon durván mélytisztító hatása van. Egy hátránya, hogy szárítja az arcbőrt ezért arckrémmel kombinálom. Használatához ajánlott ez a kis arclemosó kesztyűféleség.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2019. április 4.

A termékcsaládból az egyetlen, de kedvencem. Nem használom tartósan, mert hosszútávon nekem "túl erős", de kb. félévente 2-3 hétre megveszem és mindig használ. Akkor szoktam visszatérni rá, amikor a hajam más samponokat "megszokik" illetve a környékünkön időnként nagyon kemény és klóros a víz egy hónapon át és akkor kénytelen vagyok ezt használni, mert annyira bekorpásodik a fejbőröm. Nekem bevált, imádom ahogy felfrissíti a fejbőrömet, a korpa csillapodik, a hajam fényes és puha lesz tőle.

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam
2019. április 4.

Én szeretem. Nagyon kellemes illata van, jó puha tőle a hajam, és utána nagyon jól kifésülhető állaga lesz a hajamnak.