Best of Beauty 2019

Zile

Regisztráció dátuma: 2014. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Yamuna Biológiai Tejsavas Peeling Hámlasztó Gél Aha-Savakkal

Yamuna Biológiai Tejsavas Peeling Hámlasztó Gél Aha-Savakkal
2018. április 20.

A csomagolás és az összetevők is változtak picit! Az AHA-sav tartalmáról pedig megkérdeztem a márkát és azt mondták, hogy 1% alatti, tehát nagyon gyengéd, valószínűleg aki már próbált erősebb hámlasztót annak tényleg olyan lesz, mintha semmit se csinálna. Viszont nekem, akinek ez az első és akiknek érzékenyebb a bőrük, azoknak teljesen jó választás! Tegnap használtam először és meglepődtem ma reggel arcmosáskor, hogy érezhetően puhább a bőröm. Az orromról leszedte a hámlást, ami nagy szó nekem, mert eddig semmi sem tüntette el így. Nagyon kevés elég belőle, szóval abszolút gazdaságos is számomra, még ha a gyengédebb hatása miatt sűrűbben is fogom használni, mint egyszer egy héten. Visszajövök majd update-elni, de addig is megelőlegezek neki 5 csillagot! :)

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2017. október 17.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket, de csalódnom kellett. :( A medium brown árnyalatot vettem meg, mert a hajam világosbarna és sok-sok kép és videó megnézése után megállapítottam, hogy ez illenne hozzá. Az applikátora vékonyabb szemöldöknél nem a legpraktikusabb, ellenben, ha hibázunk, azt ilyenkor még nagyon könnyen lehet orvosolni. 2 órát hagytam fent, a letelte után könnyű volt lehúzni. Ekkor jött az első sokk, mivel nagyon sötét lett a szemöldököm. Ha kozmetikus festi akkor is látszik aznap nagyon, hogy ez most lett festve, de még akkor sem annyira, mint ennél. Illetve olyankor másnap reggel már tökéletes szokott lenni, na itt viszont másnap jött a második sokk. Világosbarnára fakult a festék, de ha lehet, még jobban elütött a szemöldökömtől és a hajamtól. Katasztrofálisan nézett ki és az istennek se szedett le belőle semmit a sminklemosó. Viszont a tartóssága profi, mert a kezemen a teszter nyoma és a szemöldököm a foltos világosbarna festék is bőven fent volt 3 napig. Összességében adok egy csillagot a tartósságára, a használhatóságára és hogy az olvasott vélemények alapján vannak olyan haj- és szemöldökszínű emberek, akiknek megfelel a kapott árnyalat (irigylem is őket). De levonok egyet, mert pl. ennél az árnyalatnál nem azt kapom, amit kellene és hogy ha megszívja az ember lánya, akkor ki kell várnia, míg lekopik.

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Tükörfény Sampon

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Tükörfény Sampon
2016. augusztus 29.

Nekem bevált, nagyon finom az illata, könnyen habzik, jól tisztítja a hajamat. Általában eléggé oroszlános a hajam hajszárítás után, na de nem ennél. Itt fényes, puha és selymes az összhatás, különösen ha gyorsan ki is vasalom még, amivel egyébként gyorsabban is végzek, mióta ezt a sampont használom.