ZiMe

Regisztráció dátuma: 2018. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 25 eladás
Megnézem

Palmolive Pampering Clay Tusfürdő

Palmolive Pampering Clay Tusfürdő
2020. december 6.

Nagyon tartós, finom, nőies illata van, és nem szárítja a bőrt ez a tusfürdő. Jó állag, és szép szín társul mindehhez, így csak ajánlani tudom. Tavaszi, nyár időszakban az illatát parfümként és szívesen viselném.

Oriflame The One Gloss N'wear Körömlakk

Oriflame The One Gloss N'wear Körömlakk
2020. szeptember 30.

2020.09.30. Le kell hogy pontozzam, mert gondos zárás mellett is hamar besűrűsödik a körömlakk olyannyira, hogy nem lehet azt szépen felvinni.

A legszebb rózsaszínű lakk, amit valaha láttam és használtam a körömlakk Cupcake Rose árnyalata. Egy középsötét és meleg árnyalatú szín, gyönyörű fénnyel. Fedőlakkal és két rétegben egy hétig tartós. Sajnos már nem látom katalógusban, de reménykedem, hogy még kapható lesz.

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2020. augusztus 5.

2020.08.05. Ma a hűvösebb, esős időben szinte kiabált a parfüm, hogy "engem fújjál fel magadra"! Tavasz vége óta nem igazán nyúltam érte, így most megint meglepett, mennyire jól összerakott, és egyáltalán nem olcsó, katalógusillat. Talán egyedül a nyári, forró időszakban nem tudja megmutatni előnyös arcát, de minden más időben, és alkalommal igen. Tartós, harmonikus, finom illat, csak ajánlani tudom!
2019.09. A gyönyörű üvegcse egyedi, szépen megkomponált, kellőképpen tartós fás-virágos illatot rejt, pont olyat, amit én szeretek. Engem meggyőzött!