ZiMe

Regisztráció dátuma: 2018. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 18 eladás
Megnézem

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2020. augusztus 5.

2020.08.05. Ma a hűvösebb, esős időben szinte kiabált a parfüm, hogy "engem fújjál fel magadra"! Tavasz vége óta nem igazán nyúltam érte, így most megint meglepett, mennyire jól összerakott, és egyáltalán nem olcsó, katalógusillat. Talán egyedül a nyári, forró időszakban nem tudja megmutatni előnyös arcát, de minden más időben, és alkalommal igen. Tartós, harmonikus, finom illat, csak ajánlani tudom!
2019.09. A gyönyörű üvegcse egyedi, szépen megkomponált, kellőképpen tartós fás-virágos illatot rejt, pont olyat, amit én szeretek. Engem meggyőzött!

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP
2020. július 20.

Szépen összerakott, kifinomult virágillat. Szeretem azokat a parfümöket, amik sok összetevőből állnak, mert a gondosságot, és a minőség iránti igényt sugallják nekem. A 5th Avenue ilyen. Ha lehet hinni a Fragrantica-n leírtaknak, akkor a 20 komponensből tevődik össze, amelyek a felfújás utáni kb. 10-15 percben állnak össze, és alkotnak egy harmonikus, tiszta, jól viselhető, alapvetően virágillatot. Véleményem szerint négy évszakos, nem tolakodó és közepes tartósságú illat, ami minden korosztályból szerezhet magának követőket, mint azt az eddigi véleményezők is alátámasztják.

Oriflame The One Gloss N'wear Körömlakk

Oriflame The One Gloss N'wear Körömlakk
2020. július 16.

A legszebb rózsaszínű lakk, amit valaha láttam és használtam a körömlakk Cupcake Rose árnyalata. Egy középsötét és meleg árnyalatú szín, gyönyörű fénnyel. Fedőlakkal és két rétegben egy hétig tartós. Sajnos már nem látom katalógusban, de reménykedem, hogy még kapható lesz.